جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد در ناحيه تخمدان

مهتاب-ه آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد در ناحيه تخمدان

با سلام و عرض خسته نباشيد
    من مدتي است به هنگام انقباض عضلات (مثلا در هنگام بلند شدن از حالت خوابيده) يا در اثر تكانهاي شديد دچار دردي در ناحيه تخمدان چپ مي شوم. مي خواستم بدانم آيا اين نشانه وجود كيست يا چيز خطرناكتري در تخمدان هست يا نه.
    من اخبار و گزارشات مربوط به تاپيك كيست تخمدان را خواندم ولي در آنجا به درد شكمي اشاره شده كه با مورد من متفاوت است. البته چند سال پيش يك بار دچار درد شديد و حالت تهوع زياد شدم كه در عرض نيم ساعت برطرف شد. با اينكه به علت خجالتي بودن در آن زمان به دكتر مراجعه نكردم ولي حدس زدم كه ممكن است مربوط به كيست تخمدان باشد.
    قابل ذكر است كه من 28 سال دارم و 2 سال است ازدواج كرده ام. قبل از ازدواج پريود نامنظم داشتم ولي بعد از ازدواج كه شروع به مصرف قرص ال دي كردم دوره پريودم منظم شد. و هنوز هم به مصرف ال دي ادامه ميدهم.
    با تشكر.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

علل زیادی باعث درد اون قسمت بدن خانمها میشه.. اما درد دستگاه کلیه و مجاری ادراری- در ناشی از سنگ کلیه- اندومتریوز زنان- عفونت دستگاه تناسلی و لگن زنان- کیست تخمدانی- حاملگی های خارج رحمی-.. بیشتر به شما میخوره. بهتره با پزشکتون مشورت کنید.. تشخیص این قبیل مسائل کلینیکی هست..

کیست های تخمدان محتملترین حالت برای شما هست.. مخصوصا اینکه از قرص های جلوگیری هم استفاده میکنید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت