جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد خاصي در سمت راست بدن زير قفسه سينه

behrouz10 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد خاصي در سمت راست بدن زير قفسه سينه

با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت تمامي دوستان اساتيد محترم
    مشكلي داشتيم
    خانم من حدود 6 ماه پيش دردي را در قسمت راست بدن خود و در زير قفسه سينه احساس مس كرد به متخصص مراجعه كرديم و دكتر ايشان را معاينه بدني كرده و گفتند مشكلي نيست و به احتمال فراران مسله روحي است . ولي گفتند براي اطمينان بيشتر بهتر است يك سنوگرافي هم بگيريد از تمام قسمت شكم و بصورت كامل - ما هم همين كار را كرده و متوجه شديم كه مشكلي از لحاظ سنو گراف نيست و ايشان به ما اطمينان دادند كه مشكلي نيست .

اما خانم من باز در طول اين 6 ماه همين درد را در آن ناحيه داشته و خودشان مي گويند زماني كه احساس درد مي كنند وقتي به دستشويي مي روند و حتي مقدار كمي ادرار مي كنند دردشان فروكش مي كند .

من به عنوان همسر هم فكر مي كنم كه مشكل روحي مي باشد زيرا خانم بنده تنها برادرشان را از دست داده اند و متاسفانه از لحاظ خانوادگي به گونه اي مي باشند كه همه روزه از اين گونه غم و غصه ها در خانواده ايشان تكرار مي شود ..

اما خواسته من از شما اساتيد محترم اين مي باشد كه ما را راهنمايي كنيد .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

پاسخ دادن به سوال شما بدون دیدن بیمار و معاینه امکان ندارد. بهتره این لینک جامع رو بخونید.. اگر احساس میکنید به پزشک نیاز دارید.. خودتون تصمیم بگیرید.

حدود 40 بیماری هست که باعث درد سینه می شوند.که گاهی افتراق دادن آنها از درد قلبی سخته. اما معمولا اگه درد قلبی باشه..
    درد ها معمولا بطور گذرا هستند و کمتر از 5 دقیقه هستند( گاهی نیم ساعته هم است.. در سکته های وسیع) به همراه تهوع استفراغ..سردی بدن..تعریق علائم کمک کننده مهمی نیز در معاینه بیمار و نوار قلب بیمار و آزمایشات انجام گرفته وجود دارد سن بیمارهم مهمه.درد سینه حاد بالغین
    http://familydoctor.org/523.xml
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت