نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    hesam12 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس سميت و خواب ‏آلودگي زياد مي‌کنم

سلام

اسيديته و سميت بدنم بالاست به‏طوري که خيلي زود خسته مي‌شوم و خيلي زياد مي‌خوابم. صبح‌ها نمي‌توانم به موقع از خواب بيدار شوم چون احساس سميت و خواب‏آلودگي زياد مي‌کنم و اين مساله در روند زندگي روزمره‌ام اختلال ايجاد کرده است. به کلاس‌هايم نمي‌رسم و خانواده‌ام هميشه از خواب زيادم شاکي هستند و به من طعنه مي‌زنند که تمام زندگي‌ات در خواب مي‌گذرد. ديگر خسته شده‏ام. کافي است يک روز آب و مايعات کمتر بخورم، فرداي آن روز نمي‌توانم از خواب بيدار شوم. فشارم هميشه پايين است. دست و پايم بيشتر يخ مي‌کند و انحراف تيغه بيني هم دارم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

به‏نظر مي‏رسد چند مشکل با هم در شما وجود دارد. اين مشکل‏ها را هم نبايد به حساب وجود سم در بدنتان بگذاريد. احساس خواب‏آلودگي و خستگي ممکن است علل جسمي داشته باشد. شايع‌ترين علل جسمي آن کم خوني و اختلالات هورمون تيروييد هستند. زمينه‏هاي ديگري مثل تب مالت نهفته هم ممکن است علت علايم شما باشند. تمام موارد مذکور با آزمايش‌هاي ساده‏اي قابل بررسي هستند. در مورد فشارخونتان بايد ديد در چه حدي پايين است. فشارخون طبيعي بسياري از خانم‏هاي جوان در حد 70/100 است و هيچ مشکلي هم ندارند.

پس اگر فشارخون شما هم در اين حدود است، نبايد نشانه‌هايتان را ناشي از پايين بودن فشارخون بدانيد. علل روحي مانند افسردگي يا اضطراب خفيف هم مي‌توانند باعث بروز علايم مشابه شوند. غير از موارد مذکور، بيماري‌هاي نادر هورموني يا اختلال در ارگان‏هاي ديگر هم مي‌توانند وجود داشته باشند که بايد بررسي شوند. پيشنهاد مي‌کنم به همکاران متخصص داخلي مراجعه کنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0