جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 17 مجموع

موضوع: ناباروري و افسردگي

شادي باقري آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ناباروري و افسردگي

سلام
    من 30 سال سن دارم و باردار نمي شوم بيشتر مشكل از طرف شوهرم است بخاطر مشكل ناباروي خيلي افسرده هستم شايد باور نمي كنيد هرماه كه پريود مي شوم آنقدر افسرده هستم كه بيخودي گريه مي كنم مي گم چرا با اين همه دعا كردن و درمان كردن به نتيجه نمي رسم هيچ دوست معتمدي ندارم كه درباره حرف دلم و اندوه خودم با او صحبت كنم فقط خدا مي داند كه چه مي كشم مرا راهنمايي كنيد با من حرف بزنيد چرا خدا به حرف من گوش نميده مگه منا ازاون چي مي خوام ؟ اين حق هر زني كه مادر بشه ؟ من چه گناهي كردم ؟ بايد چكار كنم ؟ پيش كي برم ؟ نمي دونم خدايا چه كاركنم
    شما به عنوان يه دوست به من بگيد چكار كنم
    با تشكر از اين كه به حرفام گوش كرديد خيلي ممنون

سنبله آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

خيلي متاسفم براتون
    ميدونم خيلي سخته
    تنها كاري كه مي تونم بكنم براتون آرزو ودعا كنم كه مشكلتون زود حل بشه و شما هم طعم شيرين مادر شدن رو بچشيد

هان مشو نوميد چون واقف نهي از سر غيب
    باشد اندر پرده بازيهاي پنهان غم مخور

بهش ايمان داشته باشيد

شاد باشيد و سلامت
    در پناه حق

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با امكانات جديد پزشكي امكان درمان زياد است.اميدوار باشيد.اگر بچه دار نشويد هم به نظر من دليلي براي نگراني و افسردگي نمي شود. همه ما در زندگي مان چيزهايي را دوست داريم ولي بعيد است كه به تك تك آنها دسترسي پيدا كنيم.مثلا يك نفر از قدرت بينايي يا شنوايي محروم است يا فلج است.يك كودك در خانواده نابساماني به دنيا مي آيد.يك نفر در شرايط مالي خيلي سختي قرار مي گيرد.يك كودك امكان مدرسه رفتن ندارد.فردي يك همسر مردم آزار قسمتش مي شود.يك پدر يا مادر از دست فرزند ناخلفش به ستوه مي آيد.يك خانم صورت زشتي دارد.يك آقا هيكلش بدقواره است.يكي خيلي كوتاه است يكي خيلي بلند يكي كم حافظه يكي خجالتي يكي........
    هيچ كدام از آدمهاي بالا شرايطي كه در آن قرار گرفته اند را دوست ندارند.اما هيچ انساني نيست كه آنچه دارد هماني باشد كه مي خواهد.بنابر اين به جاي بزرگ كردن نداشته ها بايد روي داشته هايمان تاكيد كنيم آنها را ببينيم و زندگي خوشي داشته باشيم.
    همه انسانها دوست دارند بچه داشته باشند . اما بعضي ها به دلايل پزشكي از داشتن آن محروم مي شوند.ولي درهاي زندگي بسته نمي شود و زندگي ادامه دارد.بله زندگي ادامه دارد.بايد زندگي كرد .بايد دو روز عمر را خوش بود.به نعمت هايي كه داريد نگاه كنيد.همان چشماني كه با آن مانيتور را نگاه مي كنيد مگر نعمت كوچكي است؟ مي دانيد چقدر آدم آرزو داشتند الآن جاي شما مي توانستند ببينند؟ از آنچه كه داريد براي ساختن يك زندگي بهتر استفاده كنيد.
    بر اساس آموزه هاي ديني زندگي انسان همراه با رنج و سختي است.اگر قرار بود انسانها همه آرزوهايشان با دعا و نيايش برآورده شود بايد فلسفه خلقت عوض مي شد.راهي كه قرآن در سختيها پيشنهاد مي كند ياري جستن از ((صبر )) و ((نماز)) است.شما از يك طرف اجازه نمي دهي اين مسله روي زندگي عادي شما تاثير منفي بگذارد و شما را به ياس (كه گناه بزرگي است) بكشاند از طرف ديگر به جاي شكايت هاي بي فايده و اعصاب خرد كن به درگاه آفريدگار (( من چه گناهي كردم؟)) با آفريدگاري ارتباط برقرار ميكني كه كار بي حكمت نمي كند.

پیشفرض تشكر

سنبله عزيز از شما خيلي تشكر مي كنم . برام دعا كنيد. باشه اميدوار خواهم بود .
    بابك عزيز از آنچه برايم نوشته بودي خيلي اميدوار شدم وقتي داشتم مي خواندم گريه ام گرفت چقدر خوب نوشتيد خيلي سبك شدم شما راست مي گين خلاصه همه يه دردي دارند منم اينطوري اما ته دلم هرگز نااميد نيستم هرماه منتظر هستم تا خبري خوش داشته باشم باور مي كني هرماه ناخودآگاه منتظرم و اين انتظار منو اذيت مي كنه ولي نمي دونم چرا نمي خوام باور كنم كه هيچوقت نمي تونم مادر بشم من بچه اي را كه هنوز ندارم عاشقش هستم با خيالش زندگي مي كنم اينها همه حكمت خدايي آره راست مي گين اونقدر اميدوار مي مونم تا خدا دلش برام بسوزه به حرفاي اطرافيان هم توجه نمي كنم ولي خيلي سخته باور مي كني ؟
    راستي تصميم گرفتم درسم را ادامه بدم تا فكرم از اين موضوع منحرف بشه چطوره به نظرت خوبه ؟ يا نه
    برام دعا كنيد تا بتونم با اين موضوع كنار بيام . صبرم زياد بشه با حرفا و حركات ديگران كنار بيام
    خدا هركسي رو يه جور امتحان مي كنه
    با تشكر از سنبله و بابك عزيز و ممنون از حوصله و لطف شما اميدوارم شماها هر مشكلي داشته باشين خدا حل كنه

موقعیت
    تهران

پیشفرض

ادامه تحصیل یا هر فعالیت دیگری خیلی خوبست.من ورزش منظم را هم پیشنهاد می کنم.
    موفق باشید

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

دوست عزيز بعد از توكل به خدا از پيگيريهاي پزشكي هم غافل نشو امروزه علم پزشكي پيشرفت خيلي چشمگيري در اين زمينه داشته پيشرفتهائي كه سالها قبل به شكلي معجزه محسوب ميشد الانم نا اميد نشو حتما پيگيري كن شايد علت ناباروريت رو اگه مينوشتي ميديدي كه خيلي ها اين مشكل رو دارند و تجربياتشون رو در اختيارت قرار ميدادند به هر حال بهتره در انجمن باروري و زنان يك سرچي بكني شايد موارد مشابه شما باشند كه مطالبي در موردشون به درد شما بخوره .
    موفق باشي

گلنوش آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوست عزيز منم مشكل شما رو دارم همه كارهايي از قبيل ورزش دانشگاه و كار همه رو انجام ميدم ولي چون ادم حساسي هستم به بن بست رسيدم و حالا به جدايي فكر ميكنم نميدونم كارم درسته يا نه ولي از عذاب راحت ميشم من اصلا تحمل حرف ديگران رو هم در مورد ناباروري ندارم

fatima.d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام به شادي و گلنوش عزيز.شايد فكر كنيد كه من نميتونم شما رو درك كنم.خواستم بگم من يه خاله دارم كه 30 سالشه اون 9ساله ازدواج كرده ولي شوهرش مشكل داره و هنوز بچه ندارن.اين 2تا اينقدر همديگه رو دوست دارن كه انگار نه انگار همچين مشكلي هست و هميشه هر روش جديد پزشكي رو امتحان ميكنن.يعني هم زندگيشونو ميكنن هم بدنبال حل مشكلن.ايشون اعتماد به نفسشو تقويت كرده و نگذاشته كه حرفاي مردم تاثيري روي زندگيشون داشته باشه.معمولا همچين مشكلي باعث ميشه كم كم زندگي يكنواخت شه پس هميشه سعي كنين تنوع رو داشته باشين.اجازه ندين زندگي و رابطه با همسرتون تحت تاثير اين مسئله قرار بگيره.مطمئنا شوهر شما هم از نظر روحي زياد حال خوشي نداره چون هميشه خودش رو توي ناراحتي هاي شما مسئول ميدونه.تنها راه شاد كردن زندگي كه بچه نيست چه بسا افرادي كه با داشتن بچه زندگيهاي بهم ريخته و داغوني دارن.شما هم دنبال حل مشكلتون باشين اگر به صلاح شما باشه كه خدا دريغ نميكنه.هيچوقت يادتون نره كه خدا از هركسي به شما مهربونتره.آرزوي بهترين زندگيها رو براتون دارم.

پیشفرض جدايي هرگز

سلام گلنوش عزيز خوشحالم كه يه همدرد پيدا كردم
    گلنوش عزيز هرگز به جدايي فكر نكن چرا كه خدا هركسي را يه جور امتحان مي كنه شايد خدا مي خواد صبر ماها رو امتحان كنه من مطمن هستم بالاخره يه روزي مادر خواهيم شد ولي جدايي اصلا خوب نيست من وضيعتم مثل خودته پس تحمل و صبر كار بزرگيه مي دونم خيلي سخته من بارها بخاطر رفتار ديگران گريه هاي بي صدا مي كنم و از ته دل فرياد بي صدا براي خدا مي كشم ولي چه مي شود كرد حتما مصلحته پس به جدايي فكر نكن
    فاطيماي مهربان سلام
    ازاينكه اين مطالب زيبا را برايم دلگرمي ما نوشتي ممنون ولي خيلي سخته اما بايد قبول كرد من آدم غير منطقي نيستم گاهي آنقدر افسرده مي شوم كه نگو و نپرس اما بعضي وقتا اينقدر اميدوارم كه هرماه منتظرم خبر خوشم باور مي كني هرماه منتظر باشم فقط خدا مي داند
    بهر حال از گلنوش و فاطيماي عزيز تشكر مي كنم خدا بزرگه ُ دوست دارم براي يك بار هم كه شده دل بنده هاي گنهكار خودشو شاد كنه و آنهاي كه آرزوي مادر شدن را دارند اونا رو به آرزو شون برسونه مگه گنهكاران خدا ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باورم نميشه كه نداشته باشند !!!!!!!!!!!!!!

موقعیت
    تهران

پیشفرض

گنهكار چيه؟ اين حرفها چيه؟ مگر چه كار كردي كه درباره خودت اينطور حرف مي زني؟
    اگر تحت تاثير خرافه پردازان فكر مي كني كه اين چيزها نتيجه معصيت به درگاه خداست سخت در اشتباهي. مسله ريشه علمي و پزشكي دارد و همه انسانها هم در زندگي شان با مشكلات مختلفي روبرو هستند. زندگي انسان يعني روبرو شدن با همين مشكلات.اگر منظورت مثلا كوتاهي در انجام برخي فرايض يا اشتباهات احتمالي در زندگي است آن هم براي همه انسانها وجود دارد.
    جايي كه برق عصيان بر آدم صفي زد.....ما را چگونه زيبد دعوي بيگناهي
    لطف خدا با اين چيزها كم نمي شود.اما مسله شما اصلا ارتباطي به لطف يا قهر خدا ندارد و آنرا نبايد از اين زاويه ببيني.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت