جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: عكس العمل

سوگل80 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عكس العمل

سلام .ابتدا از اينكه اين سوال را ميپرسم عذر ميخوام اما خوب چاره اي ندارم.اميدوارم بتونم با كمك دوستان عزيزم در اين مجموعه به جواب و راه حل مناسب برسم.مدت يكسال است كه با پسري دوست هستم در اين يكسال كوچكترين مورد بدي( از نظر اخلاقي) از ايشان نديده ام.و او نه تنها از نظر من بلكه از ديد همه اونايي كه ميشناسنش پسر خوبي است.البته ميدونم خوبي بخشهاي زيادي داره ولي من مفهوم كلي رو گفتم.و تا امروز با قهر و آشتيهاي كه بوجود اومده ولي رابطه خوبي داريم هدفمون هم ازدواج است.البته وقتي شرايط براي هردومون بهتر بشه.ولي موردي كه برام تازگي داره ايشون كه قبلا حتي كوچكترين اشاره اي به مسائل جنسي نميكرد.بطور غير مستقيم و به گفته خودش بخاطر اينكه صميميت بيشتر بشه در اين مورد صحبت ميكنه.البته اصلا در صدد ايجاد رابطه اي نيست يعني ظاهرا نيست .راستش با همه مسائلي كه از ديگران ميشنوم ميترسم اين تازه شروع باشه و بعدا.....به هرحال من الان نوع عكس العملم را ميخواستم بدونم .اگه سكوت كنم شايد فكر كنه دارم حرفاشو تاييد ميكنم و اگه مخالفت نشون بدم فكر كنه ميخوام بگم ببين من چه دختر خوبي هستم و از اين حرفا .ببخشيد طولاني شد ولي اميدوارم كساني كه ميتوانند پاسخ منو بدن ممنون از همه

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

اين آقاپي كه شما باهاش دوست هستي صرفا دوستته مثل هزاران دوست ديگه اي كه ممكنه هم جنس شما باشند و ميتونيد راجع به هر موضوعي با هم تبادل نظر كنيد . مسپله ازدواج و تاكتيك شوهريابي شما هيچ ربطي به انتخاب مكالمات فعليتون نداره . اگرم ميخواهين باهاش رابطه سكس رو عملا تجربه كنيد مختاريد . اما بدونيد هيچ ربطي به ايجاد تعهد ازدواج در ايشون كه دوست داريد در آينده بوجود بياد نداره .
    خلاصه كلام اينكه فرض كن امروز باهاش دوستي و پس فردا از دماغ خواهرش خوشت نيومد و نخواستي باهاش دوست باشي (البته مثالم يك كمي مضحك به نظر ميرسه - اما فقط به نظر مضحك ميرسه چون درش واقعيتهاي ريزو درشت زيادي نهفتست ) . پس با توجه به اين مفروضات دوستيتو راهبري كن .

پیشفرض با تشكر

فروزنده عزيز ممنون از جوابي كه دادين.راستش من همه ترسم از همون آينده اي است كه نميدونم چي ميشه.از تربيتي كه درست يا غلط بهم گفتن اين رابطه ها اگه به سكس برسه بعد از ازدواج ميشه يه پتك و مرتب بايد جواب پس بدي .كه ديدي تو فلاني و از اين حرفا.فروزنده جون من بقدري دوستش دارم كه واقعا ميترسم از دستش بدم .البته راستش چون تا حالا اين حرفا بينمون نبوده يه جورايي هم ترسيدم كه نكنه ديگه مثل قبل دوستم نداره.من اگه تموم اطلاعاتي كه از بزرگترها شنيدم نبود الان خيلي راحت ميتونستم تصميم بگيرم ولي افسوس كه انقدر مادرم در رابطه با ارتباط يه پسر و دختر و فريب زود هنگام دختران و سوء استفاده پسرها حرف زده كه الان .....من در زمينه تحصيل و كار بسيار موفق هستم و هوش و درايت خوبي در انجام كارها دارم به لطف خدا. چكار كنم اين مسئله برام شده لاينحل.باز هم ميگم اون تا الان حرفي از ايجاد رابطه نزده

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

سوگل عزيز اين آقا دوست شماست و صرفا دوست شماست - هيچ تعهدي نداره كه باهاتون ازدواج كنه و هيچ دليل هم نداره شما به خاطر ترس از دست دادنش ناچار به انجام كاري باشي كه باعث نگرانيت ميشه . از هرارتباطي كه ميدوني از ديد خودت و خانوادت و عرف اجتماع صحيح نيست اجتناب كن و بي جهت خودت رو به دردسر ننداز . اگر امروز به خاطر هيجان و كشش غريزي و جنسي باهاش ارتباط بگيري پس فردا همه رو از دماغت ميكشن بيرون از بس كه بهت سركوفت ميزنند .اونوقت بايد به همين آقاپي كه سرآمد پسراي خوب دنياست التماس كني كه دركت كنه و يه كاري براي حفظ آبروت بكنه و تازه شروع اول بيچارگيهاست . من اصلا نميگم چي درسته و چي غلطه - اصلا با عقيده اجتماعي كه درش همه كار براي دختر عيب و ننگ محسوب ميشه و براي پسر مهم نيست هم عقيده نيستم . اما تو جامعه ما همه خط قرمزا طوري كشيده شده كه وقتي پاي يه دختري روش رفت جيغ ميكشه و رسواپي ببار مياره .تجربه نشون داده كه دخترا بايد بيشتر مواظب اين خط كشيها باشند چون چوبشو سفت تر ميخورند . پس عزيزم اين آقا پسري كه تو همين جامعه زندگي ميكنه بايد بتونه به خوبي حساسيت موضوع رو درك كنه و توقع چيزاپي كه ميدونه دردسر سازه از شما نكنه . حالا اگه نميخواد و خسته شده و از اين جور حرفها خوب به سلامت . شما چرا بايد به خاطر حفظ دوستيش تن به هزار مكافات بدي؟ شما يه مطالعه تو همين سايت بكن - ببين چند تا دختر و پسر ميبيني كه به خاطر يه مسپله سكس هزار جور بدبختيو سركوفت رو بايد تحمل كنند . اينجا ميان تا يكي راهنماپيشون كنه . بازم تاكيد ميكنم و ميگم ابدا با خيلي از مساپلي كه تو جامعه ما هست نه تنها موافق نيستم بلكه عميقا متاسفم . اما به هر حال هست و شما فقط ميتوني طوري رفتار كني كه كمتر به دردسر بيفتي .همين .
    شما با دوستت خوب و انسان و مهربان باش و توقعات خارج از توانش نداشته باش . ايشون هم متقابلا بايد با شما خوب و مهربان و مطابق آداب و فرهنگمون رفتار كنه و چشمداشت بخصوصي نداشته باشه .

پیشفرض

فروزنده عزيزم واقعا ممنون و سپاسگزارم .مطمئنم كه شما درست ميگيد انگار خودم منتظر بودم تا يه نفر اونچيزي رو كه ميخوام انجام بدم تاييد كنه.و شما اينكارو كردين .براي دوستيم يه چارچوب مشخص كردم و به اميد خدا اصلا نميخوام از اين خط قرمزها بگذرم .اگه بازم مسئله اي پيش اومد حتما ميام و ازتون ميپرسم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت