جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: رنگ ها و روانشناسي

ali.r56 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رنگ ها و روانشناسي

سلام من دو سوال دارم
    1- مي خواستم از شمابپرسم كه رنگ هاي مختلف از جنبه ي روانسناسي چه معنا هايي دارند
    2-من افسرد شدد دارم با گونه اي كه ارزو مرگ م كنم مي خواستم بدانم كه چه كار كنم در برابر اين موضوع
    با تشكر:cry:

hamed.s24 آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

با سلام و عرض احترام خدمت دوست گرامی

راستش در مورد روانشناسی رنگها من از تو اینترنت چند مطلبی برای شما پیدا کردم ولی چون دقیقا متوجه منظورتون در این مورد نشدم فعلا اینجا قرارشون ندادم که انشا... بعدها اگه خواستید براتون اینجا می زارمشون.

اما در مورد افسردگی که شما از اون صحبت کردید لازمه که بیشتر از خودتون و مشکلتون بگید که انشا... دوستان و مخصوصا جناب دکتر نظرشون رو بگویند و بتونند به شما در این زمینه راهنمایی کنند.

شاید با بررسی بیشتر مشکلتون موضوع به افسردگی مرتبط نبود یا اینکه همراه ان مسائل دیگه ای هم وجود داشته باشد.

ولی خوب اون چیزی که مشخصه اگه شما واقعا یه همچنین احساسی رو دارید لازمه که حتما به دکتر روانپزشک مراجعه کنید.نمی دونم از نظر شما مراجعه به دکتر روانپزشک خوبه یا نه ولی بدونید که ما در مشکلات روحی و روانیمون بسیار بسیار بیشتر از مسائل جسمیمون به دکتر نیاز داریم.
    در ضمن بد نیست که بعضی از تاپیکهایی که در این زمینه وجود داره رو مطالعه کنید که بیشتر با وضعیت خود آشنا بشید و بتونید بهتر و بهتر مشکل خودتون رو بررسی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت