جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: افسردگی

mahdi_110 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض افسردگی

سلام
    من و همسرم 10سال است که ازدواج کردیم و تا به حال مشکل جدی در زندگی نداشتیم و مشکل عمده ما بچه بود که از سال 1386 درمان جدی را شروع کردیم و پس از دو بار آی وی اف متاسفانه نتیجه نگرفتیم از آی وی اف دوم به بعد من شدیدآ نسبت به همسرم بی علاقه شدم اصلا ً حوصله بحث و حرف زدن با ایشان را ندارم . و بیشتر اوقات کوتاه می آم تا دیگه حرف نزنه اما رفتارم روز به روز سردتر و فاصله بین ما بیشتر شده و این موضوع باعث کشمکش و دعوا بین ما شده .از طرف دیگر تا کسی راجع به مشکل بچه دار شدن از من سوال می کنه سریع گریه میکنم که این موضوع هم همسرم را خیلی آزار میدهد اما اصلاً دست خودم نیست هر چه می خواهم صبور باشم ولی نمی شه . دیشب ایشان پیشنهاد می داد که یک هفته من برم مسافرت تا از هم دور باشیم به نظر شمااین راه صحیح است ؟ می ترسم که کاری بکنم مشکلات ما از این بیشتر بشه . لطفاً من را راهنمایی کنید

Elahe.n آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    فرانسه

Smile با سلام

دوست گرامی به نظر من بهتره به فکر یه راه حل برای رفع مشکل باشید او چیزی که گفتید فرار از مشکله
    به نظر من یه مسافرت دو نفره بهتره

و اینو بگم که در هر چیزی خیری هست که ما نمی دونیم ،به خدا ایمان داشته باشید
    و اینو بگم که شما صاحب بچه خواهید شد، کمی صبور باشید و درمان رو ادامه بدید.

به امید خبرهای خوش

fariba625 آفلاین است عضو دائمی

Smile همدرد هم باشید

سلام امیدوارم مشکلتان به زودی رود حل بشه
    من هم با الای عزیز موافقم هیچ کار خدا بی حکمت نیست
    امروزه علم پیشرفت چشم گیری داشته مطمئنا شما هم با کمی حوصله بیشتر بچه دار میشود . برای زنان بچه دار نشدن خیلی سنگینتر و ازار دهنده تر است پس شما باید مراقب او هم باشید نه اینکه خودتان هم دلیلی برای نگرانی او با همسرتان همدردی کنید تا خودتان نیز احساس ارامش کنید این مشکل هردوی شماست که باهم باید حلش کنید پس به خدا توکل کنید تا از این امتحان الاهی پیروز بیرون بیایید سفر برای روح ازار ده هردوی شما لازم است بعد از سفر کارها را با جدیت تمام تا حل مشکل شروع کنید خداوند یاریتان خواهد کرد به او امیدوار باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت