جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: از بین رفتن جذابیت

hoda53 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض از بین رفتن جذابیت

با سلام و خسته نباشید به همه

من در رابطه با روابط دختر و پسر یک سوال داشتم
    ایا داشتن روابط جنسی در زمان دوستی باعث از بین رفتن جذابیت دختر نزد پسر میشه؟

melody61 آفلاین است تازه وارد

Smile روابط دختر و پسر

با سلام
    من نظر من آره شاید فکر کنی در روزهای اول خیلی به هم نزدیک شدید ولی خیلی طولی نمیکشه که دختر وابسته و پسر زده می شه.من یکساله که ازدواج کردم و نظر شوهرم بعد از ازدواج این بود: " هرچی تو دوری می کردی و مانع بعضی از خواسته های من میشدی من بیشتر به تو مشتاق می شدم .و خیالم بیشتر از تو راحت می شد که برای خودت ارزش قائلی .هم در قبل و هم حالا." البته خودش می گفت پسری که دختری رو واسه زندگی همیشگی بخواد هیچوقت در خواست های زیاد نمیکنه چون واسه یه لحظه یا غریزه که برخی پسرها گاهی از اون دوست داشتن یاد می کنن فکر و ذهن خود رو مشغول نمی کنه."نه خیلی شور نه بی نمک"
    هر چیزی به وقت و زمان خودش شیرینه گاهی اوقات رسومات هم بی دلیل نیست همیشه یک مقصد بالاتری رو هم بذار . کوهنورد از کوه به امید رسیدن به قله بالا میره حالا اگه یکی اون رو روی قله بذاره باید راه برگشت به پایین رو پیش بگیره.

bahar88 آفلاین است تازه وارد

Smile

با سلام به دوستان.
    من هم با نظر raya-m موافق هستم که زمانی که پسری واقعا یه دختر رو برای همیشه انتخاب میکنه هیچ وقت از اون درخواستهای اضافه نمیکنه. همسر من همیشه همین رو به من میگه.من هم تازه ازدواج کردم و چند سالی بود که به واسطه درسم با همسرم آشنا بودم. نه رابطه رو باید کم کرد و نه زیاد. رابطه جنسی لذت وصف نشدنی داره ولی پشیمونی در کنارش فایده نداره. شاید در جاهای دیگه مثل اروپا این مسئله عرف باشه ولی ما ایرانی هستیم و باید قشنگی بعضی مسائل را حفظ کنیم. البته این یه نظر شخصی هست. در دنیای امروز کم نیستند کسانیکه رابطه جنسی را یه نیاز عادی مثل گشنگی/ تشنگی یا غیره میدانند و باید تحت هر شرایطی این نیاز رو رفع کنند و عقیده هر کس در جای خود محترم هست.
    البته از همه مهمتر حد شناخت طرفین از هم هست. و در آخر بگم ک به نظر من عشق و از اون مهمتر دوست داشتن اونقدر ارج و مقام دارن که نباید با رابطه جنسی کم یا زیاد بشن. اندازه دوست داشتن با این مسئله سنجیده نمیشه.
    موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت