جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: مضرات استفاده از وسايل غيرمعمول در لاغري موضعي

دانشجو آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مضرات استفاده از وسايل غيرمعمول در لاغري موضعي

با سلام
    من دانشجوي كارشناسي ارشد طب ورزشي هستم
    لطفا در مورد مضرات استفاده از وسايل غيرمعمول در لاغري موضعي من را راهنمايي كنيد
    در صورت امكان سايتهاي علمي را معرفي كنيد
    با تشكر

امير ترابى آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام

دوست عزيز تا انجايي كه من اطلاع دارم تنوع اين قبيل دستگاهها امروزه تا اندازه اي زياد شده است كه شما و يا هركس ديگري ميتواند هر روزه در داخل جرايد كثيرالانتشار داخل كشور تبليغات مختلف و اسامي گوناگوني از انها را كه مربوط به كمپانيهاي مختلف ميباشد به راحتي ببيند و تا جايي كه من ميدانم مرجع و يا سايت علمي معتبري كه اين قبيل دستگاهها را به تفكيك ذكر كرده و در مورد ويژگيها و معايب انها توضيحاتي را درخور شرايط شما بدهد وجود ندارد كه به نظر من علت اين امر اين است كه معمولا عالم تجارت از عالم طبابت جلوتر بوده است اما انچه را كه ميتوان با استناد به علم تغذيه بيان كرد اين است كه پديده اي تحت عنوان لاغري موضعي حداقل با توجه به يافته هاي امروزي بشر امري قابل قبول و امكان پذير و منطقي نيست و اگر هم ديده ميشود كه بعضي از شركتها با تبليغات گسترده سعي در ايجاد اين باور و در نتيجه تاييد محصولات خود در اين زمينه دارند بايد عرض كنم كه خيلي از محققين و دانشمندان و اساتيد علم پزشكي و تغذيه به اين امر اعتقاد و باور ندارند و صرفا ان را تجاري تلقي ميكنند.
    در پايان از دوستان و همكاران ديگر خواهش ميكنم كه اگر در اين زمينه اطلاعات جامعتري دارند حضرتعالي را راهنمايي نمايند .

najafi.f آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

دوست عزيز

همانطور كه همكار محترم اشاره كردند خيلي از اين محصولات بدون پشتوانه علمي توليد مي شوند، اگر وسيله يا محصول خاصي را مدنظر داريد نام ببريد تا در اين زمينه بتوانيم بهتر راهنمايتان كنيم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت