جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: محاسبه رژیم پیشنهادی

گردافرين آفلاین است تازه وارد

پیشفرض محاسبه رژیم پیشنهادی

با سلام وخسته نباشید اگر ممکن است مرا به سایتها ی دیگر حواله ندهید خواهش میکنم در مورد برنامه ی غذایی من نظر بدهید . من برنامه ای ریختم که در ان چربی وسرخ کردنی وکره را حذف کردم وبه جای ان هر غذا را اب پز کرده وروغن زیتون بر روی غذایم ریخته و میخورم البته 1 تا 5/1 قاشق غذاخوری وقند و.شکر ومربا جات را حذف کرده به جای ان از خرما وتوت استفاده میکنمواز میوه ها وسبزیها استفاده میکنم وهر گوشتی را ابپز میکنم وبرروی ان لیمو هم میریزم .وبرنج ونان هم کم میخورم در روز هم 1 ساعت پیاده روی میکنم ضمنا من 81 کیلو هستم و165 قدم هست و23 سال سنم هست به نظرتان این برنامه خوب است ولاغر میکند البته با حفظ سلامتی بسیار ممنونم از وقتتان وخدانگهدار

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

متاسفانه فعلا وقتی برای محاسبه رژیم پیشنهادی شما نداریم...چون هنوزبرای مسئله آماده نیستیم...ولی جزء برنامه های آینده ما هست...

شما خودتون می تونید به راحتی رژیم ایده آلتون رو تهیه کنید ... البته با در نظر گرفتن چند شرط

1- اون رژیم از حد اقل 1200 کیو کالری در روز کمتر نشه...
    2- از تمام گروه های غذائی در رژیم روزانه شما وجود داشته باشه و چیزی حذف نشه...
    3- بهترین معیار سلامتی شما وزن شما نیست... بلکه BMI شما هست... عددی که بین 27-22 اون طبیعی هست و با یک فرمول ساده به دست میاد

برای اینکه متوجه بشید هر ماده غذائی چقدر کالری داره این جداول کمک زیادی می کنه... اینها ابزار هر متخصص تغذیه ای هست...
    http://www.lovelyfoods.com/kalorey.htm
    http://jghanaat.multiply.com/journal/item/1
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت