جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: صدای اضافه قلبی کودک 21 ماهه من

م-م29 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام و خسته نباشيد به شما كه در جهت افزايش اطلاعات پزشكي جامعه تلاش مي كنيد.
    فرزند من 21 ماهه مي باشد در 10روز اول بدنيا آمدنش طي معاينه اي كه يكي از پزشكان اطفال از او داشت گفت يك صداي اضافه درضربان قلبش ميشنود .
    هنوز هم اين صدا درضربان قلبش وجود دارد .اين صدا تا چه اندازه در فعاليت قلبش اثردارد؟
    آيا فرزندم مشكل قلبي دارد يا نه؟خواهشمندم جواب سوال مرا بدهيد.
    در ضمن تقاضا دارم در مورد مشكلات قلبي كودكان بيشتر توضيح دهيد. متشكرم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

این مسئله جنبه تخصصی داره. برای اینکه اگه قرار به اکوگرفتن نباشه و بنا باشه که با معاینه کودک در باره مهم بودن و یا مهم
    نبودن صدای ظاهرا غیر عادی سمع شده.. اظهار نظر بشه.. باید در باره کیفیت و کمیت و مشخصات صدای سمع شده دقت کرد و اظهار نظر کرد..که من وارد مبحثش نمیشم..و هر صدائی که شنیده میشه جنبه غیر عادی نداره و دلیل مشکل دار بودن دریچه های قلبی نیست..در شرایط شما بهتره به متخصص قلب مراجعه کنید تا به دقت معاینه کنن و اظهار نظر کنن که انجام اکوکاردیو گرافی لازم هست یا نه.. چون گاهی نیازی نیست..

اگه احیانا مشکلی در دریچه ها وجود داشته باشه.. شایعترین مسئله ای که محتمل هست..سوراخ بودن بین بطن ها هست که در اغلب موارد با گذشت زمان بسته میشن. در ضمن ما در باره مشکلات قلبی کودکان صحبت هائی را تابحال داشتیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت