جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: چرا دیگه حامله نمی شم ؟

رازدار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چرا دیگه حامله نمی شم ؟

یک ماه عقد کرده بودم که خیلی سریع و کاملا ناخواسته باردار شدم اما در سه ماهگی سقط جنین داشتم . چون این موضوع برام خیلی ناراحت کننده بود سه سال پیشگیری کردم حالا که خودم می خوام بچه دار بشم سه ماهه که پیشگیری نمی کنم .به توصیه پزشکان و هرچی توی سایتها نوشته که باید مقاربت بین روزهای 16-12 روز مانده به پریود بعدی و زمان تخمک گذاری و ... باشه هم عمل کردم اما حامله نشدم.با اینکه در این دوره سر موقع پریود هم نشدم و هیچ یک از علایم قبل پریودی را هم مثل دفعات قبل نداشتم.رفتم آزمایش دوبار حتی 23 روز پس از آخرین پریودی اما با کمال تعجب دیدم جواب منفی!!! راستش انگار دنیا رو سرم خراب شده بود . حلا چند تا سوال تو ذهن منه که داره دیونم می کنه خواهش می کنم اگر کسی جواب دقیق می دونه کاملا برام توضیح بده.
    1- شنیدم بعضی ها فقط یکبار حامله می شن و از بار دوم دیگه نازا هستند.چطور می تونم بفهمم که آیا من نازا هستم یا نه ؟
    2- علت اینکه پریودیم عقب افتاده چیه ؟ مطمئن هستم که تیروئید و کیست ندارم چون تازه آزمایش و سونوگرافی دادم.
    3- دفعه قبل که به دکتر زنان مراجعه کردم قرص کلومفین(امیدوارم درست نوشته باشم) و آمپول HCG برام تجویز کرده اما هنوز استفاده نکردم به نظر شما با مصرف این دارو ها من باردار می شم؟
    خواهشا اگر جواب مرا میدانید زودتر جواب مرا بدهید . از راهنمائی های شما متشکرم.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

روند بررسی حامله نشدن یک خانم به این صورت هست که اول باید توصیه بشه که حد اقل هر 2 روز یکبار مقاربت داشته باشن
    و تا 1 سال ادامه بدن.. اگر نتیجه نگرفتن به پزشک مراجعه کنند.پزشک هم با اولین احتمال بروز این مشکل که تنبلی تخمدان هست برخورد میکنه.. اگر تونست تخمدان رو تحریک کنه که مشکل حله.. اگر نشد باید به دنبال علل هورمونی و دیگر علل بگردیم. نازائی زنان علل زیادی داره.. اما شما هنوز خیلی زوده که به نازائی فکر کنید.همان طور که گفتم هر 2 روز یک بار رو مقاربت داشته باشید و تا یک سال ادامه بدید.. اگر نتیجه نگرفتید.. به پزشک مراجعه کنید
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی