جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احساس عدم تحریک جنسی و نعوظ ناقص

رضاکازرانی آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    اقاي دكتر ياور
    من مدت 1 ماه است كه ازدواج كردم من بخاطر عدم نعوظي كه به من دست داده بود از روي اضطراب در رابطه با دوست دخترم در گذشته در شب اول عروسي دچار نعوظ ناقص شدم ولي بعدش ديگه مشكلي نداشتم ولي الان حدود 1 هفته است كه اصلا احساسي ندارم و تحريك نميشم ولي در صورت دستمالي نعوظ دارم ولي زود از بين ميره حتي وسطا يا آخراي نزديكي يهو نعوظم از بين ميره مي خواستم بدونم ممكنه اين عوامل بخاطر خستگي جسمي باشه چون به دفعات زيادي انجامش دادم من 27 سالمه
    من خجالن مي كشم از اينكه دكتر برم و روي همين اصل از شما عاجزانه تقاضاي كمك دارم و اينم بگم كه خيلي اين موضوع فكروم مقشوش كرده و تقريبا افسردم تو رابخدا كمكم كنيد من با ديدن پاهاي زنا مثلا كف پا تحريك ميشدم ولي الان نه كمكم كنيد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

به نظر میرسه شما دارای میل جنسی عادی هستی و دوست داری سکس عادی داشته باشی.. ولی مشکلت اینکه
    نعوظ عادی نداری.. در اینباره ما قبلا مفصلا صحبت کردیم و اشاره کردیم که این مسئله دلایل زیادی داره.. که البته
    یکی از دلادلش مشکلات روحی روانی هست. در قدیم معتقد بودن که علت بیشتر این مسائل روحی روانی هست.. اما جدیدا
    کمتر اعتقاد دارن.. و دلایل جسمی بیشتری پیدا شده.. منظورم اینه که چون برای این مشکل دلایل زیادی هست و لیست بلند بالائی
    از اونها وجود داره.. بهتره به ملاقات پزشک جراح کلیه و مجاری ادراری برین تا تشخیص بده علت دقیق مشکلتون چی هست..
    اما قبل از اونها باید مسئله مصرف دارویی را کنار بزارین... چون خیلی از داروها هستن که باعث بروز موقتی این مشکل میشن و قطع مصذف اونها مشکل رو بطور کامل حل میکنه..

ناتوانی جنسی روانی( پسیکوژن)

شروع ناکهانی ناتوانی جنسی, اختلال عملکرد جنسی ( مثل داشتن نعوظ مناسب با یک شریک جنسی و نعوظ ضعیف با سایر شرکای جنسی , یا نعوظ طبیعی شبانه علیرغم اختلال نعوظ در روز .. همگی یافته هائی به نفع ناتوانی جنسی با منشاء روانی است. با بررسی فعالیت نعوظ شبانه(NPT).. بطور طبیعی باید هر 3-5 نعوظ در هر شب وجود داشته باشد.. که هر یک بین
    25-35 دقیقه بطول بکشد.. وجود داشته باشد) , میتوان در افتراق اختلال نعوظ پسیکوژن(NPT طبیعی است) و اختلال نعوظ
    ارگانیک (NPT غیر طبیعی است) افتراق قائل شد. تست تزریق داخل کاور نوس ( با یا بدون تحریک جنسی).. در اثبات تشخیص اختلال جنسی پسیکوژن کمک کننده است. اگر اختلال عصبی و یا هورموی موجود باشد ایجاد نعوظ کامل بعد از تزریق قویا به نفع اختلال نعوظ پسیکوژن است.

درمان ناتوانی جنسی با منشاء روانی
    از لحاظ تئوری درمان ارجح ناتوانی جنسی با منشا روانی( سایکوتراپی) است. درمان فردی با روش سایکوآنالیز( که بر تئوری
    فروید استوار است و معتقد است اختلال نعوظ ناشی از ترس نا خود آگاه بوده که در کمپلکس ادیپوس متمرکز است), درمان سایکودینامیک ..رفتار درمانی آموزش فیدبک و درمان با هیپنوتیزم از سایر روشهای درمانی است. اگر بیمار از روان درمانی خود داری کرده و با بعد از چند جلسه بهبودی مشخصی پیدا نکند.. میتوان اقدام به درمان جایگزینی کرده که شامل استفاده از دستگاه واکیوم تزریق داخل جسم غاری و یا تجویز داخل مجرائی مواد گشاد کننده عروقی.. پروتز های آلت است. اخیرا داروی مهار کننده فسفو دی استراز بنام ویاگرا یا silendefil... که در درمان ناتوانی جنسی پسیکوژن خیلی موثر است...84% بهبود
    داشته اند و 70% موفق به مقاربت شده اند( در برابر 29% و 26% بهبودی با دارو نما). امروزه این دارو جهت غربالگری
    تشخیصی به منظور رد ناتوانی جنسی پسیکوژن کاربرد پیدا کرده است.

اختلالات عملکرد جنسی مردان( اخبار و گزارشات)
    اختلالات عملکرد جنسی مردان( اخبار و گزارشات)

دارو ها و اختلالات جنسی (اخبار)

این داروها باعث ناباروری موقتی میشن:
    کتوکونازول- اسپیرینولاکتون- الکل- سایمتدین- داروهای نشاط آور مثل ماری جوانا- هروئین- متادون-داروهائی که بعنوان
    شیمی درمانی ضد سرطان به حساب میاد-

اما یک دسته دیگر داروها هستند که روی مراحل جنسی اثر موقتی دارند, یعنی هنگام نعوظ یا انزال دلخواه ایجا داختلال میکنند
    تمامی داروهای ضد فشار خون,متیل دوپا- کلونیدین- رزرپین, میل جنسی رو کم میکنند. داروهای بتا بلوکر هم میل جنسی
    رو کم میکنند-اسپیرینولاکتون, داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای و مهار کننده های منو امینواکسیداز هم میل جنسی رو کم میکنند .فنوتیازین ها, بنزودیازپین ها, باربیتوراتها ناتوانی جنسی یعنی همان اختلال نعوظ و انزال میدن... تزکیبات حاوی هورمون های زنانه , مثل استروژن و ترکیبات ضد هورمون های مردانه هم ( مثل سایمیدین کتوکونازول سیپروترون استات) باعث ناتوانی موقتی میشن... البته الکل و کشیدن سیگار اگر بطور مزمن مصرف بشن..خطر آسیب دائمی دستگاه تولید مثل را دارد..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت