براي زنان درشت اندام راه ها و روش هاي بسياري وجود دارد که مي توانند با کمک آنها، ياد بگيرند که چگونه عيبهاي بدن خود را بپوشانند و جنبه هاي مثبت اندام خود را برجسته کنند. اگر دوست داريد بدانيد که چگونه به بهترين شکل خود ظاهر بشويد، به نکات زير توجه کنيد:


1- راحت باشيد. صرفنظر از اينکه شما چه نوع لباسي را براي پوشيدن انتخاب مي کنيد، بايد در آن احساس راحتي کنيد. اگر شما به خاطر اينکه دامنتان بسيار کوتاه است، روزتان را به سختي بگذرانيد، باعث مي شود که حقيقتا توجه ها را به قسمتهاي نامناسب بدن خود جلب کنيد. درعوض لباس ها و دوختهايي را انتخاب کنيد که قابل پوشيدن و مناسب شما است و در عين حال شما را متناسب و خوب نشان مي دهد.


2- به لباس زير خود دقت کنيد. اگر مي خواهيد که که اندام درشت خود را بپوشانيد، بايد از نخستين لايه هاي لباس شروع کنيد. يک لباس زير مناسب و خوب، خط سينه شما را بالا مي برد و توجه را به بهترين قسمتهاي بدن شما جلب مي کند. همچنين يک لباس زير اندازه و متناسب اندام شما، به ايجاد اين تصور که کمر باريکتري داريد کمک مي کند. اگر داراي سينه هاي بزرگي هستيد، لباس زير تنگ(نه خيلي تنگ و فشرده) و اندازه هيکل شما، موجب مي شود که بزرگي و برآمدگي سينه شما کوچکتر به نظر برسد و کمک مي کند که بهتر لباس بپوشيد.


3- خود را به لوازم جانبي مناسب مجهز کنيد. گوشواره هاي بزرگ، هدبند يا روسري همگي روشهاي عالي براي ايجاد توجه به صورت و عدم توجه به قسمتهاي نامناسب اندام شما مي شود. از طرح ها و رنگها نترسيد.

4- سايز را فراموش کنيد و به دوخت لباس توجه کنيد. هيچ کس نمي داند شما دقيقا چه سايز شلواري بايد بپوشيد، بنابراين تلاش کنيد تا خود را در لباسي خيلي تنگ، در لباسي که کاملا متناسب اندام شما نيست، در فشار قرار ندهيد. درعوض لباس هايي را انتخاب کنيد که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد. لباس هاي کشي و استرچ و کمرهاي کشي معمولا براي زنان درشت اندام مناسب نيست.

5- اگر اندام پاييني بزرگ و درشتي داريد، لباس هاي بالاتنه خود را روشن و لباس هاي مربوط به پايين تنه خود را تيره انتخاب کنيد. اين کار باعث مي شود که طبيعتا توجه به بالاتنه شما بيشتر شود و لاغرتر به نظر برسيد.


6- زيبا بودن به اعتماد به نفس ارتباط نزديکي دارد. هرچه احساس بهتري نسبت به خودتان داشته باشيد، ديگران نيز توجه و احساس بهتري نسبت به شما خواهند داشت.
forum.patoghu.com