نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع
    دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض اخبار عجیب و ناراحت کننده از رستورانها و تولید کنندگان مواد غذائی

آشپز بی‌وجدان

هنگامی که آشپز یکی از رستوران‌های معروف انگلیس به‌شوخی روی کاهو‌ها قدم گذاشته بود یکی از مشتری‌ها عکس این حرکت وی را گرفت و در اینترنت پخش کرد.

همین موضوع باعث شد این آشپز به دردسر بیفتد و سرانجام توسط مدیر رستوران اخراج شود. پخش‌شدن این عکس واکنش‌های بسیاری نیز در میان بازدید‌کننده‌ها داشت. برای نمونه برخی اظهارنظر می‌کنند که ممکن است وی کاهو‌هایی را که روی آنها پا گذاشته است بیرون ریخته و از آنها استفاده نکرده باشد.

http://hamshahrionline.ir/details/177997
    فایل پیوست فایل پیوست
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 21-Oct-2012 انجام شده است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

پیداشدن انگشت انسان در بسته همبرگر درقم!

این شهروند با اشاره به نامساعد بودن وضعیت روحی همسرش اظهار کرد: دیدن چنین وضعیتی برای همسرم بسیار دردناک و وحشتناک بوده، به گونه‌ای که وضعیت وی را آشفته کرده است.

یکی از شهروندان قمی در هنگام برش دادن همبرگر با بند انگشت انسان در آن مواجه شده است.

این شهروند در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: پنجشنبه شب با مراجعه به فروشگاه عرضه مواد غذایی، چند بسته همبرگر خریداری کرده و تحویل همسرم دادم. همسرم مشغول برش کردن همبرگر بود که ناگهان با بند انگشت یک انسان مواجه شد.

وی از ذکر نامش خودداری کرد ادامه داد: همسرم ابتدا تصور می‌کرد این قطعه شاید تکه گوشت خرد نشده باشد، اما وقتی برجستگی همبرگر را با چاقو برگرداند، بند انگشت انسان را مشاهده کرد.

این شهروند با اشاره به نامساعد بودن وضعیت روحی همسرش اظهار کرد: دیدن چنین وضعیتی برای همسرم بسیار دردناک و وحشتناک بوده، به گونه‌ای که وضعیت وی را آشفته کرده است.

این شهروند قمی در تماس با خبرگزاری مهر و مرکز بهداشت قم خواستار پیگیری این موضوع شد.

وضعیت نظارت بر تولید مواد غذایی همواره یکی از دغدغه‌های جدی شهروندان قمی بوده است و تاکنون چندین مورد حشرات و حتی موش در مواد غذایی مشاهده شده است. اما در مورد اخیر که بند انگشت انسان در همبرگر مشاهده شده، به نظر می‌رسد ورود مراجع قضایی و انتظامی به این پرونده در کنار بررسی بهداشتی وضعیت کارخانه تولید کننده همبرگر ضروری است.

http://www.tabnak.ir/fa/news/279771/...B1%D9%82%D9%85
    فایل پیوست فایل پیوست
    • File Type: jpg 202648_914.jpg (24.4 کیلوبایت, فایل 686 مرتبه دریافت شده است)

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط دکتر نادر مشاهده موضوع
    پیداشدن انگشت انسان در بسته همبرگر درقم!

یکی از شهروندان قمی در هنگام برش دادن همبرگر با بند انگشت انسان در آن مواجه شده است.

این شهروند در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: پنجشنبه شب با مراجعه به فروشگاه عرضه مواد غذایی، چند بسته همبرگر خریداری کرده و تحویل همسرم دادم. همسرم مشغول برش کردن همبرگر بود که ناگهان با بند انگشت یک انسان مواجه شد.

وی از ذکر نامش خودداری کرد ادامه داد: همسرم ابتدا تصور می‌کرد این قطعه شاید تکه گوشت خرد نشده باشد، اما وقتی برجستگی همبرگر را با چاقو برگرداند، بند انگشت انسان را مشاهده کرد.

این شهروند قمی در تماس با خبرگزاری مهر و مرکز بهداشت قم خواستار پیگیری این موضوع شد.

وضعیت نظارت بر تولید مواد غذایی همواره یکی از دغدغه‌های جدی شهروندان قمی بوده است و تاکنون چندین مورد حشرات و حتی موش در مواد غذایی مشاهده شده است. اما در مورد اخیر که بند انگشت انسان در همبرگر مشاهده شده، به نظر می‌رسد ورود مراجع قضایی و انتظامی به این پرونده در کنار بررسی بهداشتی وضعیت کارخانه تولید کننده همبرگر ضروری است.

http://www.tabnak.ir/fa/news/279771/...B1%D9%82%D9%85

صاحب انگشت موجود در همبرگر پیدا شد

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کارخانه تولید همبرگر پلمپ شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، دکتر احمد زاده افزود : یکی از کارگران خط تولید کارخانه همبرگر 24 مهر در حین کار با چرخ گوشتی دچار حادثه و انگشت سبّابه وی قطع شد و لای چرخ می ماند.

وی افزود: این کارگر پس از حادثه به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل و تحت مداوا قرار گرفته است.

دکتر احمد زاده افزود : به گفته مسئولان کارخانه ، پس از این اتفاق و به علت پیدانشدن انگشت قطع شده ، تعداد 5 تغار (پاتیل )معادل 130 کیلوگرم همبرگر آماده دور ریخته شد تا از سالم بودن محصول اطمینان حاصل شود .

وی با بیان اینکه این کارخانه دارای 47 کارگر است گفت : مسئول فنی کارخانه در برابر این حادثه مسئول است و به علت اتفاق رخ داده این کارخانه در حال حاضر پلمپ شده است .

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم از فعالیت هزار و 28 واحد عرضه و تولید مواد غذایی در استان قم اشاره کرد و گفت : این کارخانه ها بطور مداوم بازرسی می شوند و کارخانه پردیس نیز از ابتدای امسال تاکنون 5 بار بازرسی شده است.

یادآور می شود یک شهروند قمی پریروز(27 مهر) سه بسته همبرگر خرید اما پس از باز کردن یکی از بسته ها با یک بند انگشت انسان در بین همبرگرها مواجه شد.

http://www.tabnak.ir/fa/news/239735/...7-%D8%B4%D8%AF

مطالب مرتبط
    http://www.tabnak.ir/fa/news/280021/...88%D8%B4%D8%AA

http://www.tabnak.ir/fa/news/279991/...B1%DA%AF%D8%B1
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 21-Oct-2012 انجام شده است

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

قورباغه زنده در سالاد

زنی در انگلستان هنگامی که سالاد بسته‌‌بندی‌شده‌ای را باز کرد، داخل آن یک قورباغه زنده یافت.

خانم کریستینا کرینگتون که مادر سه فرزند است در این‌باره می‌گوید:‌ هنگام صرف ناهار بسته سالادی را که دخترم از فروشگاه خریداری کرده بود باز کردم و همگی مشغول خوردن غذا و سالاد شدیم، اما هنگام جمع کردن ظرف‌ها متوجه حضور قورباغه در بسته‌بندی سالاد شدم. هنوز باورم نمی‌شود این قورباغه در تمام مدت داخل این ظرف بوده است. گفتنی است مسئولان فروشگاه خاطی، برای عذرخواهی و دلجویی از این خانواده یکی از کارکنان خود را به خانه آنها فرستادند.

http://www.hamshahrionline.ir/details/184483
    فایل پیوست فایل پیوست
    • File Type: jpg salad-618gh.jpg (20.1 کیلوبایت, فایل 272 مرتبه دریافت شده است)

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

قورباغه در کنسرو لوبیا

همشهری آنلاین:
    یک زن آمریکایی ساکن ایالت ایندیانای آمریکا به دلیل پیدا کردن قورباغه در داخل یک کنسرو لوبیا سبز از مسئولان شرکت تولیدکننده این محصول غذایی، شکایت و در نهایت 50 دلار غرامت دریافت کرد.
    ایسنا نوشت: «گلوریا چیوب» که این غرامت را دریافت کرده می‌گوید: کنسرو لوبیا را از فروشگاه محصولات غذایی Meijer خریداری کردم و به خانه بردم. وقتی به خانه رسیدم، محتویات کنسرو را با نمک و فلفل و کره مخلوط کردم و داخل مایکروفر گذاشتم. وقتی غذا آماده شد، آن را سرو کرده و روی میز گذاشتم و پسرم مقداری از آن را داخل بشقاب ریخت و ناگهان متوجه یک قورباغه کوچک پخته شده در غذای خود شد.

چیوب افزود: از زمان دیدن قورباغه داخل بشقاب غذا تا سه روز حالت تهوع داشتم وهنوز هم نمی‌توانم لوبیا سبز بخورم.

این زن به شرکت تولیدکننده شکایت کرد و مبلغ 50 دلار غرامت به همراه یک نامه عذرخواهی از طرف شرکت دریافت کرد.

همشهری آنلاین: قورباغه در کنسرو لوبیا

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

شیشه در پفک، دهان کودک اهوازی را پاره کرد

در اتفاقی ناگوار، کودک سه ساله اهوازی با خوردن پفکی که درون آن شیشه بود راهی بیمارستان شد و البته از مرگ حتمی جان سالم به در برد.
    پدر این کودک اظهار کرد: از مغازه اغذیه فروشی محله‌مان واقع در شهرک پردیس پفکی را برای فرزندم خریدم و نیمی از آن را به وی دادم.

رضا 30 ساله افزود: بخشی از باقیمانده پفک را روز بعد به فرزندم دادم و با آخرین حلقه پفکی که در دهانش گذاشتم متوجه خونریزی دهان وی شدم. دهان پسرم به دلیل پارگی پر از خون شد و وی مدام جیغ می‌زد.

پدر این کودک اهوازی خاطرنشان کرد: به سرعت دست در دهان پسرم بردم و متوجه شیء تیزی شدم که نزدیک بود دست من را نیز پاره کند، شیشه‌ای به اندازه نصف سکه 50 تومانی!

وی ادامه داد: با مشاهده شیشه، شماره تماس شرکت تولید کننده پفک را گرفتم و حادثه را برای آنها توضیح دادم، با تمام وجود انکار می‌کردند که چنین چیزی غیرممکن است!

رضا عنوان کرد: در نهایت به من گفتند که فعلا موضوع را برای جایی گزارش نکنم و محتویات پفک را برای بررسی کارشناسی که از طرف شرکت برای آن‌ها فرستاده می‌شود نگه دارم.

وی بیان کرد: برای من اصلا افشای این موضوع اهمیت ندارد و سلامتی فرزندم از همه چیز مهمتر و باارزشمندتر است اما حداقل باید برای اتفاقی که رخ داده از من عذرخواهی می‌کردند، دوست ندارم افراد دیگر هم به چنین حادثه‌ای گرفتار شوند زیرا ممکن است اتفاقی ناگوارتر برایشان رخ دهد.

پدر این کودک سه ساله افزود: ممکن بود فرزندم شیشه را قورت می‌داد و اتفاقی که نباید، برایش رخ می‌داد، آن‌موقع چه کسی پاسخگو بود؟

وی در پاسخ به اینکه شاید شیشه از منزل خودشان در پاکت پفک افتاده باشد و یا فرزندشان شیشه را از روی زمین برداشته و در دهان گذاشته باشد، تصریح کرد: چنین چیزی امکان ندارد چون دقیقا با آخرین حلقه پفک، دهان فرزندم را آغشته به خون دیدم!

رضا 30 ساله از اهواز در ادامه اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که این قضیه ختم به خیر شد اما قصد دارم فرزندم را به پزشک قانونی ببرم و از شرکت تولید کننده پفک نیز شکایت کنم.

نام شرکت تولید کننده این نوع پفک کاملا مشهور است که فعلا از ذکر نام آن خودداری می‌کنیم.

شیشه در پفک، دهان کودک اهوازی را پاره کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0