جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: مشکلات ناشی از افسردگی خفیف

e-masood آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مشکلات ناشی از افسردگی خفیف

3 سال است که دچار افسردگي خفيف هستم و دايما احساس خواب‌آلودگي، کسلي و بي‌رمقي دارم. در اين مدت با مراجعه به روان‌پزشک و با وجود همه درمان‌ها باز هم علاقه‌اي به کار و زندگي ندارم. وسواس فکري نيز دارم. جديدا در جمعي بودم که همگي مرا به خوردن داروهاي افسردگي که در ماهواره تبليغ مي‌شود، تشويق کردند. نظر شما چيست؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

افسردگي يکي از بيماري‌هاي شايعي است که در حال حاضر، جهان امروز را با توجه به زندگي ماشيني، مشغله‌هاي فکري، ذهني و کاري مختلف به نوعي درگير کرده است. معمولا افسردگي، خود را با علايمي چون بي‌حوصلگي، خستگي، احساس نااميدي، کاهش انرژي، بدخوابي، بداشتهايي، نداشتن انگيزه، کاهش قدرت تصميم‌گيري و احساس کوتاه شدن عمر نشان مي‌دهد و براي درمان آن لازم است شناخت‌درماني، روان‌درماني و گاهي دارودرماني صورت بگيرد.

براي دارودرماني از داروهاي مشخص و خاصي استفاده مي‌شود. در حال حاضر، تبليغاتي که از طريق کانال‌هاي ماهواره‌اي براي درمان افسردگي صورت مي‌گيرند، به هيچ عنوان قابل تاييد نيستند؛ زيرا ترکيبات و مواد تشکيل‌دهنده اين داروها مشخص نيست. بنابراين لازم است استفاده از داروها حتما زير نظر پزشک متخصص انجام شود تا مشکلي برايتان ايجاد نشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت