جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سکته مغری کرده ام - آرزوی مرگ دارم

zamani74 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سکته مغری کرده ام - آرزوی مرگ دارم

دو سال است سکته مغزي کرده‌ام و نيمه بدنم فلج است. از خيلي از توانايي‌هايم کاسته شده، البته به زندگي‌ام ادامه مي‌دهم، خريد مي‌کنم، حمام مي‌روم اما دايم آرزو دارم ماشيني به من بزند و در جا بميرم. منتظر راهنمايي شما هستم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اکثريت قريب به اتفاق افرادي که به سکته مغزي دچار مي‌شوند، افسردگي پيدا مي‌کنند. گر چه بديهي است که از دست دادن برخي از توانايي‌ها تجربه‌اي ناخوشايند است که مي‌تواند در ايجاد افسردگي نقش داشته باشد ولي تحقيقات نشان داده‌اند که اين حالت به‌طورعمده به دنبال اختلال جريان خون مغز، پيش و پس از سکته حاصل مي‌شود. از اين رو اغلب صاحبنظران توصيه مي‌کنند که در موارد سکته پزشکان حتي پيش از مشاهده افسردگي در بيمار داروي ضد افسردگي را به منظور پيشگيري شروع کنند. نمي‌دانم اين کار درباره شما انجام شده است يا خير. توصيه مي‌کنم به پزشک معالجتان مراجعه و با او مشورت کنيد. به‌طور قطع وقتي وي از بروز حالت افسردگي در شما آگاه شود، نسبت به درمان آن اقدام خواهد کرد. در ضمن به شما پيشنهاد مي‌کنم به جاي توانايي‌هاي از دست رفته خود به توانايي‌هاي باقي‌مانده‌تان بينديشيد. گرچه ممکن است نتوانيد چون سابق دست و پايتان را حرکت دهيد ولي هنوز مي‌توانيد زيبايي‌هاي طبيعت را ببينيد، صداهاي دل‌انگيز را بشنويد و با عزيزانتان گفتگو کنيد. قدر اين نعمات را بدانيد و دم را غنيمت بشماريد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت