جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ایا من افسردگی دارم؟؟

namahangha آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ایا من افسردگی دارم؟؟

سلام.من 31 سال دارم. از بچگی از دیوار راست بالا می رفتم. سر کلاس همیشه خوابم میامد.تا معلم شروع میکرد به درس دادن من میرفتم توی خیالات.تا اینکه رفتم سربازی .خیلی خسته میشدم وقتی که می رفتم گشت. پست دادن خیلی خستم میکرد. بعد از سربازی وارد دانشگاه شدم. ترم 5 بود که خوابم مختل شد.ساعت 23 میخوابیدم.ساعت 2 شب بیدار میشدم و تا ساعت 7 خوابم نمی برد.ساعت 7 میخوابیدم و ساعت 2 بعد الظهر از خواب بلند میشدم.بسیار خشم داشتم.نسبت به همه چیز بدبین بودم.مرتبا به گذشته مراجعه میکردم و فقط در هر حادثه قسمت منفی را می دیدم.تا اینکه سال 81 به روانپزشک مراجعه کردم و بدون روان درمانی،فقط برای من قرص فلوکستین و ترازدون تجویز کرد.با خوردن قرص ،احساس میکردم که کمی حالم بهتر شده اما خشم و بدبینی و پرتوقعی و انتظار زیاد هنوز وجود داشت.خستگی هم از بین نرفته بود. تا اینکه سال 82 بعد از اتمام دوره لیسانس،دیگر نتونستم مطالعه کنم و حال درس خوندن از من گرفته شد به عبارتی استرس درس خوندن نداشتم .از طرف دیگه انرژی هم اصلا نداشتم.سال 83 روانپزشک سیتالوپرام20(روزی 3 عدد) به جای فلوکستین تجویز کرد.خستگی از بین رفت .ولی بقیه حالات وجود داشت که در سال 85 با کتاب روانشناسی افسردگی دیوید برنز اشنا شدم که دقیقا همه مشکللات من درونش بود.کاملا روان درمانی کار کردم..دیگه خشم نداشتم.بدبینی از بین رفت و انتظارم هم معمولی شد.سال 86 ترازدون را حذف کردم و خوابم هم تنظیم شده بود.قرص سیتالوپرام هم از 3 عدد به 1 عدد تقلیل دادم.من که بدون ترازدون خواب نمی رفتم دیگه میتونستم بخوابم.اما مشکلی که الان 2 ساله که دامنگیر من هست و هنوز هیج تفاوتی نکرده اینه که :1)اصلاانرژی ندارم.2)خوابم بسیار سبک هست و خیلی زیاد هم میخوابم.از ساعت 3 شب میخوابم تا ساعت 12 ظهر.ساعت 15 میخوابم تا ساعت 19.واقعا مشکل کجاست ؟

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با توضیحاتی که دادید توصیه میشود یک ازمایش چکاب از نظر کم خونی و تیروئید بدهید

namahangha آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با تشکر از جواب شما . ازمایش دادم و حتی چکاب کامل هم کردم و جوابش اینه که از نظر فیزیکی سالم هستم

imant1361 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض همدرد

با سلام
    من هم 27 سال دارم و دقیقا مشکلات و خصوصیاتی که شما دارید. من هم دارم. لطفا اگر راه حلی برای دو مشکلی که در آخر فرمودید پیدا نمودید من را هم راهنمایی نمایید. با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت