مقررات تبلیغات رایگان همکاران گروه پزشکی و اعضاء تیم تحریریه ایران سلامت

1- گاهی دیده می شود که بعضی از همکاران گروه پزشکی اقدام به ایجاد وب سایت و یا وبلاگ در زمینه های مختلف پزشکی می کنند و چون در بدو کار مراجعه کننده ندارند یکی از مکانهائی که مناسب تبلیغ و جذب کار بر می بینند این سایت است و مستقیما اقدام به درج لینک واطلاع رسانی و جذب کار بر می کنند.سایت های این عزیزان گاهی صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد و گاهی هم جنبه تجارتی. باید به اطلاع این عزیزان برسونیم که تبلیغ رایگان سایتهای آنها تنها در صورتی مجاز است که به موازاتی که تبلیغ می کنند برای ما هم فعالیت کنند... به عنوان مثال خبر تهیه کنند , مقاله در اختیار کار بران ما قرار بدهند , جواب سوالات مردم را در تالار های مختلف بدهند و کارهای دیگر...به این ترتیب بر حسب میزان فعالیتی که این همکاران برای پیشبرد سایت ایران سلامت انجام می دهند ما هم به نوبه خود اقدام به معرفی آنها میکنیم. لازم به ذکر نیست که برحسب ضرورت اگر احساس شود سایت و ویا وبلاگی ( ایرانی و یا غیر ایرانی ) مفید کاربران سایت ما خواهد بود و به نوعی باعث پیشبرد اهداف سایت می گردد... بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده اقدام به معرفی به کاربرانمان خواهیم کرد

1-معرفی آنها به عنوان عضوی از تیم ایران سلامت و تیم تحریریه ایران سلامت
2- درج سایت در محل امضاء نامه های تالار ها
3- اقدام به تبلیغ به عناوین مختلف بطور رایگان چه بطور مستقیم و چه به طور غیر مستقیم در مکانهای مختلف ( به عنوان مثال در مکانهای رسمی که برای تبلیغ در نظر گرفته شده ( بنر ها ) )

نکته: بدیهی است قابلیت علمی این عزیزان شرط مهم همکاری آنها است. مدتی با هم فعالیت میکنیم اگر احساس شد مشکلی وجود ندارد .... همکاری خودمان را گسترش میدهیم در غیر اینصورت معذوریم.

با تشکر
دکتر حمید سجاد
مدیر سایت