اول از همه ورود جنابعالی را به این سایت خوشامد عرض میکنم و از اینکه این سایت باعث جلب توجه شما شده است
خیلی خوشحال هستم. اما به نظر من لازمه که در باره نوع همکاری همکاران گروه پزشکی صحبتی بشه.

تالار و سایت من از تاریخ 28 خرداد 1383 شروع به فعالیت نمود اما میدونید که تا بیاد یک تالاری از حالت یخ زده خارج بشه
زمان زیادی لازم داره و فعالیت و وقت زیادی رو میطلبه که شاید کمتر پزشکی رو پیدا کنید که از وقتش بزنه و بیاد پای کامپیوتر جواب مردم رو بده. چون به هر حال همه ما مشغله هائی داریم.. چه اونی که مطب داره.. یا تو درمانگاه کار میکنه.. یا اینکه داره برای تخصص میخونه و یا اینکه رزیدنت هست..همه مشغولن . اما به دلائلی من مصمم به این کار شدم و وقت زیادی گذاشتم تا تونستم این چند تا کاربر فارسی زبان رو در این تالار جمع کنم.

منظورم از گفتن اون پاراگراف این بود که در مراحل اولیه مجبور بودم که خودم جواب همه بخشها رو بدم.. اما حالا که تعداد مراجعه کنندگان هر روز از روز قبل داره بیشتر میشه دیگه از توان من خارج هست و باید به هر حال بخشها رو بدست افراد دیگر سپرد تا اونها بخش خودشون رو اداره کنند. البته شکی نیست که فعالیتشون باید مطابق اهداف و قوانین سایت باشه. منظورم اینکه نیاز مبرمی به همکاری پزشکان عمومی و متخصصان رشته های مختلف دارم اما شرایط مختصری هم داره که عرض میکنم

1- ممکنه همکاری جواب سوالی رو که از طرف من یا نادر 1968 یا دکتر یاور داده شده رو ... نادرست یا ناقص ارزیابی کرده
و قصد اظهار نظر داشته باشن.. و بقولی میخوان که جواب درست رو به کار بر بدن.. با این هدف که کاربر گمراه نشده باشه و
ما رو هم از حقایق اون مسئله آگاه کرده باشند.. حرفی نیست و ما از این مسئله استقبال میکنیم ولی روشی که من پیشنهاد دادم اینکه که در بخش گروه پزشکی تاپیک جداگانه ای در باره موضوع مورد بحث باز کنند و در اونجا به بحث و مناظره بپردازند.. اگر حق با اون پزشک بود.. مطمئن باشید که مدیریت ,جواب داده شده رو قبلی رو اصلاح میکنه.. برای اینکه اعتبار سایت ما به اطلاعات درستی هست که داده میشه

2- همکاران , قبل از اینکه شروع به جواب دادن مردم کنند.. لطفا با بنده هماهنگی بفرمایند تا ضمن آشنائی با ایشون.. مقدمات کار رو براشون فراهم بکنیم.چون اگه اینکار انجام نشه ممکنه مشکلات و سوء تفاهماتی پیش بیاد ..

3- از طرف دیگه گاهی به جوابهای از پزشکان بر میخوریم که به نظر من صحیح نیست. و اون پزشک هم قبلا با ما هماهنگی نکرده.. من تازه باید بیام نامه ای مبنی بر اشتباه بودن نظر ایشون بنویسم و در تالار درج کنم.. ایشون هم حتما میخوان از نظر قبلی شون دفاع کنند.. و ناگهان میبینیم که به اصطلاح جلوی کاربر عادی مون داریم بحثهای تخصصی میکنیم که برای سوال کننده اصلی ما هیچ فایده ای نداره..شما اگر جای من بودید چه میکردید؟ حتما فکر میکنید یک نفر را که واقعا صاحب صلاحیت است
پیدا کنم و فقط به اون اجازه اظهار نظر بدم ... و اگر فرد دیگری غیر از وی پیدا شد نامه های اونو پاک کنم....
بله این فکر خوبی هست ولی فکر نکنم زودتراز پائیز 1385 موفق به اون بشم.. برای اینکه وسعت پروژه خیلی زیاد هست

4- تا ظرف یک سال آینده بتدریج 40 بخش پزشکی سایت شروع به فعالیت خواهد نمود و در تمام این بخشها پرسنل زیادی مورد نیاز خواهد بود .. چه از نظر گروه تحریریه و چه از گروه پزشکی. و لذا هر کدام از همکاران که علاقه مند هستند و توان فعالیت در بخش مورد علاقه شونو دارن .. میتونن از هم اکنون اظهار تمایل کنند تا بتدریج ایشون رو با نوع کارشون آشنا کنم

اما به هر حال امیدوارم اون روز خوش رو ببینم که سکان کشتی هر بخشی رو به فرد صادق و صاحب صلاحیتی سپرده باشم و با کمال آرامش بتونم به وظایف مدیر سایتی خودم بهتر برسم و سایت رو بیش از پیش ارتقاء بدم.