این نحوه اطلاع رسانی , می تونه به نوبه خودش خیلی مفید باشه.. برای اینکه طبیعی هست که وقتی بیماری میخواد از یکی از خدمات پزشکی استفاده کنه و داره پول به اندازه کافی هم خرج میکنه.. دلش میخواد از تجربه بهترین فرد, استفاده کنه. اگه قرار باشه سرما خورده باشن.. یا نیاز به تزریق داشته باشن.. ارزش گشتن دنبال آدم برتجربه رو نداره.. برای این کار ها پیش هر پزشک و پرستاری که برن.. میتونه انجام بده.. اما وقتی مثلا سنگ کلیه خاصی داره که لازمه حتما عمل باز بشه.. و احتمالا هم عملش پیچیدگی هائی هم داره.. خوب من هم باشم..دلم میخواد با تجربه ترین فرد, این کار رو انجام بده... و می ارزه که به دنبال اون پزشک به اون سر شهر بریم.. یا اینکه حتی به یک شهر دیگه.. حتی از اون بالاتر به کشور دیگه. شکی نیست که می تونه سرویس خوبی به مردم داده بشه.. اما چه کسی باید این اطلاعات رو بده...مدیر سایت؟ پزشکانی که در این سایت فعالیت می کنند؟
خود مردم.؟ یا خود اون پزشکان؟. ...

برای این سرویس دهی.. باید فکر بشه.. که به چه نحوی انجام بشه.. بهتر باشه... و جوری نباشه.. که یک جای کار اشکال داشته باشه. .. برای چی؟ ممکنه یکی از کاربران یک پزشکی رو مثلا به عنوان بهترین فرد برای کاشت مو معرفی کنه....
..( فرض هم میکنیم.. به اصطلاح از دست و پنجه خوبی هم برخوردار هست که ارزش تبلیغ کردن رو براش داره.. و بنده هم مانع تیلیغ برای اون فرد نشدم...)..خوب ممکنه..دیگر افراد هم رده اون پزشک چنین اعتقادی نداشته باشن.. و به من اعتراض کنند.. که همه ما میدانیم.. که فلان آقای دکتر و یا خانم دکتر خیلی بهتر و متبحر تر هست.. شما چرا اسم اون پزشک رو به عنوان بهترین معرفی کردی.. و حتما یک قومی و خویشی با اون داری.. یا ازش پولی گرفتی... و از این حرفها.. و یا از طرف دیگه ممکنه یکی بیاد تبلیغ کاذب برای یکی بکنه.. کاربر ما هم چون به ما اعتماد کرده..سراغ اون پزشک میره.. و بقیشو خودتون می تونید حدس بزنید.... مخصوصا اینکه.. ممکنه ما تا چند ساله دیگه روزانه ده ها هزار نفر مراجعه کننده داشته باشیم.. و به هر حال هر گونه اظهار نظر مثبت و یا منفی تاثیری روی کار اون پزشک فرضی خواهد داشت..

باید خیلی چیز ها رو در نظر گرفت..به چه نحو اطلاع رسانی شود؟ نحوه انتخاب افراد به چه نحوی باشه..؟ نحوه نظر دهی خود مردم چطور باشه؟ آیا خود مردم و حتی مراجعه کنندگان اون پزشک می تونند بیان در این محیط در باره اون فرد اظهار نظر کنند؟
نحوه گردش مالی این کار چطور خواهد بود؟ آیا باید سایت هم از قبل اینکار منافعی داشته باشه یا نه.. یا فقط به اطلاع رسانی محض قناعت کنه؟ ..