در باره وبلاگ انگلیسی سایت
http://enblog.iransalamat.com/

برنامه هائی که برای بخش انگلیسی دارم شامل این موارد هست
1- راه اندازی و فعال کردن وبلاگ انگلیسی مدیر سایت
2- راه اندازی و فعال کردن تالار پزشکی انگلیسی

میدونید چه جمعیتی از کاربران اینترنت جهان انگلیسی میدونن؟ چیزی در حدود 2 میلیارد نفر با انگلیسی آشنا هستند.
اما جمعیت فارسی زبان زیاد نیست.. برای اینکه غیر از ایران و افغانستان و تاجیکستان.. کشور دیگه ای نیست که زبانشون فارسی باشه.. و تازه, اکثر مردم این کشور ها با اینترنت هم آشنا نیستن و مزایاشو نمیدونن... خلاصه اینکه کاربر فارسی زبان اینترنت زیاد نیست و اگر هم هستند چیز زیادی از مصارف درست اون نمیدونن.. برای اینکه شاید شما کمتر فرد ایرانی رو پیدا کنید که search کردن خوبی بلد باشه...

اما چرا بخش انگلیسی مورد نیاز است:
1- معرفی بهتر ایران به جهانیان
2- داشتن سایت معتبرپزشکی انگلیسی ایرانیان برای ارتباط پزشکی بین پزشک ایرانی با شهروند انگلیسی زبان و پزشک ایرانی با پزشک خارجی
3- موفقیت بخش انگلیسی ما باعث موفقیت هرچه بیشتر بخش های فارسی ما خواهد بود.... به دلائلی که ذکر نمیکنم
4- برای ارتباط بهتر با دوستان انگلیسی زبانم

انگلیسی من در حد عالی نیست و میتونم منظورمو برسونم و لی ممکنه اشکالاتی از نظر قواعد دستور زبانشون وجود داشته باشه. که برای اینکار راه حلی پیدا کردم و از یکی از دوستانم که دارای تجربه خوبی در نگارش متون انگلیسی هست.. خواهش کردم که نظارتی داشته باشه و به اصطلاح رفع اشکال و غلط گیری کند.