اطلا عاتی در باره افرادی که قصد تشکیل گروه دارند

اول از همه شما باید با مدیر سایت که بنده هستم تماس بگیرید و با هماهنگ کنید.. و اگر مشکلی نبود...من نیاز به این اطلاعات دارم تا بتونم گروه مورد نظر شما را فعال کنم:

نام گروه:
توضيحات گروه:
مدير گروه:
وضعيت گروه: گروه باز گروه بسته گروه مخفي

اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر داشته باشید.. این متون رو بخونید

گروههاي اعضا چيستند؟
گروهها راهي براي دسته بندي اعضا توسط مدير سايت است. هر عضو مي تواند در گروههاي مختلفي عضو باشد و هر گروه مي تواند اجازه ها و سطح دسترسيهاي خاص به خود را داشته باشد. اين مورد کار مدير سايت را در تعيين اعضا براي مديريت يک بخش يا دسترسي آنها به يک بخش خصوصي آسان تر مي کند.

چگونه مي توانم در يک گروه عضو شوم؟
براي عضويت در يک گروه ، بر روي لينک گروهها در بالاي هر صفحه (محل اين لينک به نوع تمپليت بستگي دارد) کليک کنيد و ليست تمام گروهها را ببينيد. تمام گروهها براي دسترسي مجاز نيستند. بعضي از گروهها ممکن است تعطيل و بعضي ممکن است مخفي باشند. اگر سايت باز باشد ، شما مي توانيد براي عضويت با کليک کردن بر روي دکمه مربوطه درخواست کنيد. مدير آن گروه بايد درخواست شما را تاييد کند. آنها ممکن است از شما بخواهند که دليل خود را براي عضويت در اين گروه بگوييد. لطفا از مدير يک گروه در صورت مخالفت با درخواست شما ايراد و خرده نگيريد. آنها دلايل خود را براي اين عمل خود دارند.

چگونه مي توانم مدير يک گروه بشوم؟
گروهها توسط مدير سايت ساخته مي شوند. کسي که مديران بخشها را تعيين مي کند. اگر علاقه به ساختن گروهي داريد ، اولين مرحله تماس با مدير سايت است. مي توانيد با يک پيام خصوصي وي را از اين موضوع مطلع کنيد.