جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: روغن هاي از بين برنده اضطراب

شقايق اريامهر آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض روغن هاي از بين برنده اضطراب

با سلام.در مورد اروماتراپي سوال داشتم .جديدا شركت ايوروشه محصوياتي زده در اين مورد شامل روغن هاي از بين برنده استرس ارامش بخش انرژي زا و...... و من امروز در جايي خواندم استفاده از اين مواد ميتواند حساسيت ايجاد كند و..............اين در حالي است كه محصولات ايوروشه اكثرا خود مصرف هستند اما اين عوارض كه در جايي خواندم مثل حساسيت شديد پوستي خارش و......پس چيه؟؟؟؟يا اينكه بايد تحت نظر پزشك باشد؟! اصلا ميشه در مورد اروماتراپي توضيح بيشتر بدهيد؟ايا فق مورد مصرفش بيماران اند؟؟

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام
    من از شما تشکر میکنم که این سایت را محلی برای کسب اطلاعات صحیح برای خدمات پزشکی و درمانی خود دانسته اید. چه خوب است که بقیه هوطنان نیز قبل از اعمال هرگونه خدمات پزشکی( مصرف دارو,جراحی ها., انتخاب پزشک., وسایر خدمات دیگر) با یک مرکزی همچون اینجا که صادقانه و بدون هیچ گونه منافع تجارتی اظهار نظر میکنند...کسب تکلیف و کسب اطلا عات کنند.

تا اونجاییکه من میدونم در کتاب خاصی به محلولی اشاره نشده که اگر به بدن مالیده بشه.. ایجاد آرامش کنه یا اینکه استرس را از بین ببره..وبه نظر میاد بیشتر جنبه بازاری داشته باشه تا علمی و کاربردی..این یک مسئله..

مسئله دوم این هست که مسلما هر ترکیبی که روی بدن مالیده بشه ممکن است برای بعضی افراد ایجاد حساسیت کند...سوای از این مسئله که آیا واقعا کاربرد علمی دارد یا نه..ولی باید اصلا با محصول آشنا شد و یک اطلاعات اولیه ای ازش داشت تا بشه
    قضاوت کرد..

احتمالا خبر چنین محصولاتی بیشتر به گوش متخصصان پوست رسیده است ..لذا من علی الحساب نامه شما را به قسمت پوست ارسال میکنم.

دكتر كريمي آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    شيراز

پیشفرض

با سلام
    تاثير عمومي داروهاي موضعي ناچيز و در مواردي صفر مي باشد. داروهايي از پوست عبور كرده و جذب بدن ميشوند كه خصوصيات خاصي از قبيل كوچك بودن ذره دارو- قابليت حل در چربي و عدم بار الكتريكي مي باشد. نقش اين داروهاي موضعي و اثراتي مانند كاهش استرس و آرامبخشي از نظر علمي با خصوصيات فوق ناچيز است. ولي تلقين روحي و ماساژ پوست بتنهائي اثر بيشتري دارند.
    هر داروئي ميتواند در افراد خاصي ايجاد حساسيت كند. اين دارو مي تواند موضعي و يا عمومي مصرف شده ياشد. و حساسيت افراد به داروي خاص نبايد دارو را در چشم ديگران بي ارزش جلوه دهد چون همين دارو و يا كرم روي پوست ديگران بدون عارضه است. به همين دليل اگثر پزشكان توصيه ميكنند كه انواع كرمهاي موضعي چه درماني و چه آرايشي بهتر است قبل از مصرف در داخل بازو تست شود.

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

مطلبی که من در باره اضطراب میخواستم بگم این هست که تا اونجائیکه من میدونم..بهترین روش درمانی برای اضطراب روان درمانی هست.. یعنی با انجام مصاحبه هایی که جنبه درمانی دارد سعی کنیم اضطراب بیمار را ریشه یابی و درمان کنیم..
    و اکثر درمانهای طبی .. مثل قرص و آمپول کارائی چندانی ندارند.. ولی دیگه اینکه یک پمادی او مده باشه که بتونه اضطراب بیمار را کم کنه .. دیگه خیلی عجیب میاد.. و غیر قابل قبول..

من ضمن اینکه از جناب آقای دکتر کریمی تشکر میکنم که جواب این post را دادند .. چون این نامه بیشتر در ارتباط با اضطراب هست.. من این نامه را به قسمت روان پزشکی منتقل میکنم..در آینده روند مشاوره را به نحو بهتری اداره خواهیم
    کرد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت