جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: داروی ضد استرس

hamid2006 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض داروی ضد استرس

با سلام

داروهای ضد استرسی (آرام بخشی) وجود دارند که نیاز به مصرف مداوم نداشته باشند و همچنین خواب آور نباشند و در مواقعی که استرس داریم مثلاً در جلسات , سخنرانی و حتی مهمانی هایی که استرس داریم مصرف کنیم ؟؟؟؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

برای درمان استرس داروهای متنوعی وجود داره اما برای وقتی که پزشک تشخیص بده شما نیاز به درمان داشته باشید... دارو نقش کمی در درمان استرس ها یی که به هر نوع نیاز به درمان داشته باشند... دارد

hamid2006 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام آقای دکتر
    من سوال دیگری هم دارم

من اکثر مواقعی که در خیابان را می روم و یا بهتر بگویم هرجایی , فکر می کنم همه دارند من را می بینند و کارهایم را زیر ذره بین نظاره می کنند

و همچنین خیلی فکر می کنم (یا می شود گفت تخیلی هستم) برای مثال تلویزیون می بینم ولی در صورتی که هواسم جای دیگری است و ...

می خواستم ببینم ببینم این موارد که گفتم بیماری خواستی هستند مثلاً اضطراب اجتماعی و ...

و چگونه درمان کنم

متشکرم

lordsoroush آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با اجازه !
    من چند سالی پروپرانولون استفاده می کردم ولی حالا چند ماهی هست که کنار گذاشم ...
    من فقط به خاطر استرس این دارو رو مصرف می کردم و دکتر اطلاع داشت می خواستم بپرسم که ایا این دارو اعتیاد آور هست ؟ و اگر من دوباره این دارو رو شروع کنم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
    من الان فلووکسامین50 هم مصرف میکنم (افسردگی و وسواس هم دارم).
    15 سال دارم و درس می خونم....

سید رحیم گشتی آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

به نام پروردگار
    بااهدای سلام
    دوست عزیز نوجوان اول بگذارید از اینکه برای درمان به پزشک مراجعه کرده اید به شما تبریک بگویم.لازم بذکراست فقط درصد کمی از افراد برای درمان اختلالات روان شناختی در مراحل اول و ابتدایی به پزشک مراجعه می کنند.این خود نشان دهنده آنست که شما از آگاهی خوبی برای سلامت وتلاش در جهت آن برخوردارید.
    دوست من هر دارویی را فقط وفقط با دستور پزشک مصرف و یا قطع کنید.زیرا بدن با هر دارویی و بهتر باید بگویم با هر شرایطی خود را تطبیق می دهد و ممکن است از نظر جسمی ویا روانی به آن خو بگیرد بنابراین در بدو مصرف ( بخاطر خو گیری با شرایط بدون دارو ) و درهنگام ترک دارو ( بخاطر خو گیری با دارو ) احتمال واکنش هایی جسمی و روانی وجود دارد که می تواند نگرانی هایی را برای مصرف کننده فراهم سازد بنابراین پزشک می تواند با تجویز دوز و زمان مناسب این نگرانی را به حداقل کاهش دهد.
    توصیه من اینست که ضمن مصرف دارو حتما به فعالیت های دیگر جسمی و فکر نیز بپردازید جسمی مانند : ورزش ملائم اما همیشگی ومنظم( بهتر است از پارکها شروع کنید و با دیگران باشید) فکری مانند:تفکر مثبت در باره کارکرد اندام خود ورفتار خود و اینکه شما با توجه به نوجوانی قادر هستید تغییراتی خوب و ماندگاری به شیوه زندگی تان بدهید.از خانواده هم همراهی بطلبید و مطمئن باشید حضور آنها و مشارکت شان در درمان و سرعت در درمان موثر می باشد.انجام بازیهای فکری نیز می تواند مطلوب و مفید واقع گردد.بازهم برایمان بنوسید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی