جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: سرگیجهء اضطرابی

peyman21 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سرگیجهء اضطرابی

با سلام من یک پسر 24 ساله هستم یک ساله دچار سر گیجه و حالت منگی هستم شبها خواب کمی دارم وقتی به میخوابم با تپش قلب از خواب میپرم یا لرز با تکرر ادرار الان حالم بدتر شده همین که از در خانه فاصله میگیرم دست و پام سرد میشه تنگی نفس احساس خفگی تپش قلب میگیرم و احساس سبکی سر و حالت غش کردن بهم دست میده 2 بار هم تو شب که بیرون بودم یدفه این حالت به من دست داد و کارم به بیمارستان کشید نمیدونم چه کنم میترسم از خونه دیگه بیرون برم زندگیم فلج شده

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

تمام مشکلات شما مطابق با اختلالات اضطرابی هست.بهتره به روانپزشک مراجعه کنید. روانپزشکان معمولا به خوبی با روش برخورد با این قبیل مشکلات آشنا هستند. البته نه اینکه 100% مسائل روحی روانی دخالت داشته باشد ممکنه بعضی از مشکلات داخلی هم چنین تظاهراتی ایجاد کنند.روانپزشکان در همان مراحل اولیه و قبل از تشخیص اختلالات روحی روانی معمولا در وحله اول مسائل داخلی را در نظر میگیرند و آنها رادر تشخیص افتراقی شان قرار می دهند.

mostafa 1360 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام در ابتدا امیدوارم که حال شما خوب شده باشد . خواستم به شما بگم که منم دقیقا همین نشانه ها را داشتم و تقریبا هشت ماهی با این بیماری درگیر بودم و به روانپزشک مراجعه کردم و دکتر گفت که بیماری اظطراب دارم ویک سری دارو برام تجویز کرد ولی اینو بگم که از همه بیشتر خودت می تونی به خودت کمک کنی ، با روحیه بیشتر با این بیماری بایستی برخورد کنی و اینو بگم که هیچ مشکل خاصی وجود نداره و یک پیشنهاد که چند تا کتاب معرفی میکنم خوندن بی تاثیر نیست: زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید ، استرس پیشگیری و درمان، معجزه ذهن و رسیدن به آرزوها .

به امید سلامتی همه عزیزان.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت