جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: راه حل براي دردهاي مفصلي

neli777 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض راه حل براي دردهاي مفصلي

سلام و خسته نباشيد خدمت شما. شما عامل خير هستيد و من واسطه كه مشكل اقوام را از شما بپرسم. راستش پدر همسر من يه مشكلي داره. مفصل هاي دستش هر از چند گاهي ( در هواي خيلي سرد و يا وقتي فشار روحي داره و يا عصبي و ناراحت ميشه) متورم ميشه ؛ دستش خيلي قرمز ميشه و درد شديدي هم داره. تقريبا 6 سال است با اين مشكل دست به گريبانه. دكتر بهش قرص DICLOFENAC RATIOPHARM 50MG
    را داده. حالا سوالش اينه كه 1.اين قرص كه دكتر فقط براي مواقع درد داده فقط مسكن است يا درمان كننده هم هست؟
    2. اينكه اين بيماري چي است و آيا راه درمان قطعي براش هست يا نه؟
    در ضمن گفته كه الان مدتي هست كه وقتي درد داره قرص نميخوره و درد رو تحمل ميكنه.
    بازهم از زحمات شما ممنونم و اميدوارم خدا به شما موفقيت هاي روز افزون بده .

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

باید عرض کنم این اطلاعات برای تشخیص بیماری کافی نیست و لازم هست که به پزشک متخصص داخلی ویا ترجیحا فوق تخصص بیماریهای مفاصل ( روماتولوژیست ) مراجعه کنید چون بیماریها و مسائل مختلفی باعث دقیقا چنین مشکلی می شوند
    اما اگر فرض کنیم به پزشکان مورد نظر مراجعه کردید و تشخیص آرتریت روماتوئید را گذاشتند...داروئی که داده شده صرفا جنبه تسکینی دارد و اثری روی مسیر پیشرفت بیماری ( اگر پیشرفت داشته باشد) ندارد...مسیر پیشرفت بیماری آرتریت روماتوئید متفاوت هست... بعضی ها متوقف می شوند بعضی ها پیشرفت می کنند . متاسفانه درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت