جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد مفاصل

alami.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد مفاصل

با سلام بنده پسري 21 ساله مدتي هست كه مفاصل بدنم به خصوص پا و انگشتان دستانم درد ميكند. هم اكنون با گذشت 3 ماه بهبود نيافتم هنگام كوچك ترين كار مثل كار با رايانه كه دستم روي ماوس قرار ميگيرد در زمان كوتاهي مفاصلم درد ميكند همچنين هنگام ساز زدن كه كار سبكي هست مفاصل انگشت دستم درد ميكند كه برايم ساز زدن را تقريبا غير ممكن كرده وقتي كمي راه ميروم زانو هايم درد ميكند همچنين هنگام نشستن روي مبل يا زمين زانوهايم درد ميكند هنگام بالا رفتن از پله يا راه رفتن بعضي اوقات مفاصلم صدا ميدهد احساس ميكنم مفاصلم خشك شده اند خودم هم فكر كنم اعصاب ضعيفي دارم دستانم كمي لرزش دارد كف دستانم و پايم به شدت عرق ميكند همچنين كمرم نيز درد كمي دارد كه هنگامي كه مدتي مي ايستم يا راه ميروم درد ميگرد و خسته ميشوم به نظر شما علت درد مفاصلم چيست ايا به اعصابم مربوط است خواهش ميكنم كمكم كنين چون من به ساز زدن علاقه شديدي دارم و با اين مشكل نميتوانم ساز بزنم خواهش ميكنم راهنمايم كنيد چطوري اعصابم را تقويت كنم چون هنگام ساز زدن عرق دستانم نيز مشكل ايجاد ميكند با تشكر فراوان ميدونم سوال زياد كردم ببخشيد لطفا همه رو جواب بديد عاجز موندم باز هم تشكر ميكنم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

شما تا حدی اطلاعات دادین ولی باید به پزشک داخلی مراجعه کنید تا شرح حال کاملی از شما بگیرد.شما هم مشکلات مفصلی دارین هم بعضی از علائم عمومی هم وجود دارد مثل عرق کردن. کمردرد می تواند یکی از نشانه اسپویندیلیت آنکیلوزان باشد...همانطور که گفتم بهتره من در باره بیماریها صحبت نکنم چون باعث نگرانی بی مورد شما می شود ولی کسی که سه ماهه این مشکلات رو داره باید حتما از نظر بیماریهای رومتولوژیک که در راس آونها رماتیسم هست ارزیابی بشه ... حتی اگه متناسب با سن نباشه. آزمایش خون هم تا حد قابل ملاحظه ای به تشخیص کمک می کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت