جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درمان نرمي استخوان

alavi.r آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درمان نرمي استخوان

با سلام دختري هستم داراي 20سال سن دچار نرمي استخوان هستم 2 سال پيش به دكتر طب فيزيك آقاي دكتر قاسمي مراجعه كردم ورزش و كفي داد نمي دانم گفت اندازه فاصله زانو 262 است كه تا به الان به 239 رسيده پيش دكتر جراح استخوان آقاي اميني رفتم گفت اين چيزها فايدهاي ندارد و بايد عمل كني دكتر قاسمي به من 2 ماهي مي شود زانو بند داده ولي ميدان كه استخوان را نمي خواهد حركت دهد فقط مي خواهد شكل پا تغيير پيدا كند آيا درمان گياهي يا دارويي يا روغني وجو دارد كه اين پا برگردد اصلا نمي توانم با شلوار به گردم خيلي پايم در حالت بدي قرار دارد اصلا عمل هم دوست ندارم انجام دهم لطف كنيد مرا راهنمايي كنيد با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نامه شما مبهمه...

اگه منظورتون اینه که در کودکی دچار اون مشکل شده اید و به همین علت زانوهای شما دچار مشکل شده و احیانا فاصله دار گشته.. باید بگم بیماری راشیتسم مشکلی که در پاها ایجاد میکنه.. بصورت انحناء استخوان های دراز و بروز مشکلاتی در انتهاهای استخوان های بزرگ اندام ها هست...

اگه فاصله زانو ها مشکل شما هست... باید بگم ما قبلا در این مورد صحبت هائی رو داشتیم.. سوال شما جنبه طبابت داره و از حالت راهمائی کلی خارجه.. این سوال ها رو فقط میتوان در کلینیک جواب داد...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت