جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد اطراف ناف پسر 7 ساله از 2 سال قبل

sabaa87 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد اطراف ناف پسر 7 ساله از 2 سال قبل

با سلام پسري 7 ساله دارم . مدت دو سال است كه صبحها از درد در ناحيه اطراف ناف فقط در اول هر صبح گله دارد . من مقيم بندرعباس هستم به هر دكتري كه مراجعه كردم و آزمايش هاي مختلفي براي اين بچه اعم از ادرار و مدفوع انجام دادم نتيجه اي نگرفتم و به من گفتند كه احتمال داره به خاطر استرس باشه چون در ساعت اوليه حضور در مدرسه اين مشكلش برطرف مي شه . در ضمن پسر من هر از گاهي دچار كمبود آهن مي شه كه به تشخيص دكتر از يك ماه تا سه ماه قرص فرفوليك مصرف مي كنه . لطفا راهنماييم كنيد آيا واقعا بخاطر استرس به اين مشكل برخورد مي كنه ؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

حتما باید مشکل بچه رو دنبال کنید. 2 ساله بچه داره درد میکشه... هنوز علت رو پیدا نکردین! جای تاسف داره. بهتره تحقیق کنید پزشک متخصص اطفال با سواد و با تجربه در منطقه شما کی هست بهش مراجعه کنید تا علت رو پیدا کنه. اطلاعات شما برای من کامل نیست و بدون معاینه بیمار هم امکان اظهار نظر نیست. اطلاعاتی از قبیل درد منتشر درد مداوم استفراغ اسهال بی اشتهائی یبوست خونریزی کم خونی لمس توده... و خیلی چیز های دیگه در گزارش شما باید باشه که نیست. درد دور ناف تشخیص افتراقی های زیادی داره ولی اونچه که به اطلاعات شما می خوره... ممکنه بیماریهای التهابی روده باشه ( هر چند در بچه های نادر هست) ممکنه مسمومیت با سرب باشه...
    پورفیری آدیسون عدم تحمل غذائی...و خیلی چیز های دیگه باشه که با گرفتن اطلاعت دقیق از بیمار باید به تشخیص دقیق برسن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت