جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: از چه زماني ميشود وجود جنين را حس كرد؟

babak-d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض از چه زماني ميشود وجود جنين را حس كرد؟

با سلام
    من حدود 80 روزه كه پريود نشدم.البته پريود كاملا نامنظمي دارم و حتي سابقه پريود 4 ماهه رو هم پارسال داشتم.اما من حدود 60 روز پيش نزديكي مشكوكي رو البته از عقب داشتم(بدون پيشگيري)اين رو هم بايد بگم كه به هيچ وجه مني مستقيما بر روي مهبل ريخته نشد.همچنين 10 روز پيش يك تست بيبي چك انجام دادم كه جواب اون منفي شد ولي چون من پريود كاملا نامنظم دارم جواب اون منو از نگراني در نباورد.متاسفانه به خاطر بعضي مسايل تستهاي باليني رو هم به هيچ وجه نمي تونم انجام بدم.حالا ميخوام بدونم اگه من باردار باشم از كي جنين رو بايد حس كنم و آيا الآن كه 60 روز از آميزش مشكوكم گذشته ميتونم وجود جنينو حس كنم و همچنين اگه اين مساله رو حس نكنم آيا باردار نيستم؟
    در ضمن مي خواستم اگه در اين وضعيت بخوام از بارداريم جلوگيري كنم آيا راهي به غير از مراجعه اوليه به پزشك وجود داره؟
    در ضمن اگه با صراحت ميتونين با يك تقريب بالا وضعيت بار داري من رو در حال حاظر اعلام كنين از لطفتون ممنون ميشم
    با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

برای خانم هائی که پریود نامنظم دارن مطمئن ترین راه انجام تست بارداری هست... اگه منفی بود یک ماه دیگه هم باید چک کنند
    در باره مسائل بعد از تشکیل نطفه( به قصد سقط کردن) صحبتی نداریم...

من منظورتون رو از عقب متوجه نمیشم... اگه از راه مقعد هست که اصلا امکان بارداری وجود نداره مگر اینکه اینکه اسپرم ها روی دستگاه تناسلی خارجی شما ریخته شده باشه ( که نریخته..) اگه منظورتون داخل کردن آلت داخل واژن هست... که صحبت کردیم...

اگه تستتون منفی شده به نظر نمیرسه شما باردار باشید... چون اگه باردار بودید تا حالا باید نشون میداد...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت