جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: بستن فاصله بين دندانها بدون ارتودنسي

rahele1385 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بستن فاصله بين دندانها بدون ارتودنسي

با سلام
    من تازه با اين سايت آشنا شدم وخيلي زياد ازمدير اين سايت به خاطر خدمات ارزندشون متشكرم.خانومي 27 ساله هستم و
    مشكل من فاصله زياد بين دندانهاي جلويي من هست كه اين مشكل باعث شده من هميشه جلوي خنديدن خودم رو يگيرم.به چند دندانپزشك مراجعه كردم كه گفتن من دندونهاي شماره 2 رو ندارم و براي درمان هر كدوم راه حلهايي را ارائه دادند.البته من دوست دارم كه ارتودنسي رو انجام ندم و از روش پر كردن فاصله با مواد همرنگ استفاده كنم.مي خواستم ببينم ايا اين روش از نظر زيبايي مورد تاييد هست و اگر پزشك با تجربه اي مي شناسيد لطفا معرفي كنيد چون يكي از دندانپزشكان به من گفت كه دندونات حجيم و بدريخت ميشه .

DrAbtahi آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

شما خودتان بهترین اطلاعات را جمع آوری کردید.
    زیاد کردن عرض دندان با اضافه کردن مواد به احتمال زیاد دندان شما را بزرگ و ناقص نشان می دهد و ظاهر خوشایندی نخواهد داشت. بهترین راه این است که دندان های 1 و 3 به جای اصلی خود برده شود و دندان 2 با پروتز یا ایمپلنت جایگزین شود. گاهی هم دندان 3 را به شکل دندان 2 در می آورند و ترمیم می کنند و فضاهای خالی را با پروتز یا ایمپلنت پر می کنند که البته هر طرح درمانی نیاز به معاینه بیمار دارد.
    دندانپزشک
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

roshanak 57 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    ahvaz

پیشفرض

سلام و خسته نباشین

من متوجه شدم که دندانهای فک پائین ام کم کم از هم فاصله میگیرن. نمیدونم چرا؟ به نظر شما امکان داره دلیلش
    این باشه که از راه دهان تنفس دارم. لثه هام که سالم هستند و مشکلی ندارن. مسواک هم مرتب میزنم

پیشفرض

تعیین علت فاصله گرفتن دندان های شما حتما نیاز به معاینه توسط دندانپزشک دارد.
    در یک فرد عادی و بالغ اولین عامل می تواند بیماری لثه باشد که البته شاید شما نتوانید خودتان وجود یا عدم وجود بیماری لثه را تایید کنید.
    اما بسیاری از عوامل دیگر مثل حرکت های دندانی ناشی از رشد، درمان ارتدنسی قبلی، پوسیدگی بین دندان ها، تنفس دهانی و یا عادات غیر طبیعی می تواند باعث حرکت دندان ها شود.
    دندانپزشک

sams آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام خسته نباشید
    دندان نیش من و دندان کناریش در دوران بچگی ام شکست و دندان نیشم در وسط فضای خالی دو دندان در آمد
    بعداز چند سال دندان دومی روی اولی بیرون آمد و هر دو آنها به شکل دندان نیش می باشند اگر من دندان قدیمی(زیری) را بکشم دندان بالایی سر جای خودش می آید یانه؟ من 21سالمه وموقع خندیدن شبیه دراکولا می شوم و باید جلوی خندیدنم رو بگیرم کمکم کنید

پیشفرض

مشکل شما قابل درمان است.
    بهتر است طرح درمان را به یک دندانپزشک مجرب بسپارید که پس از معاینه دقیق شما می تواند اظهار نظر کند.

نقل قول ارسالی توسط sams مشاهده موضوع
    سلام خسته نباشید
    دندان نیش من و دندان کناریش در دوران بچگی ام شکست و دندان نیشم در وسط فضای خالی دو دندان در آمد
    بعداز چند سال دندان دومی روی اولی بیرون آمد و هر دو آنها به شکل دندان نیش می باشند اگر من دندان قدیمی(زیری) را بکشم دندان بالایی سر جای خودش می آید یانه؟ من 21سالمه وموقع خندیدن شبیه دراکولا می شوم و باید جلوی خندیدنم رو بگیرم کمکم کنید
    دندانپزشک

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت