جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ارتودنسی

گرد افرین آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ارتودنسی

با سلام وخسته نباشید خدمت دکتران عزیز این بخش من در حدود 4ماه پیش به دندانپزشکی مراجعه کردم وایشان که دندان پزشک مجربی بودند به من گفتند که دندانهای من روی هم یعنی مماس هستند در صورتی که باید دندانهای بالا برروی دندانهای پایین قرار بگیرند وباید ارتودنسی شود بعد از این ماجرا من به دکتر متخصص گوش وحلق وبینی مراجعه کردم وایشان هم گفتند به خاطر بد قرار گرفتن دندانهایت فکت دچار مشکلی شده که الان برای سن من {23}زود است وگفتند باید خیلی ارام لقمه را بجوم ودهانم را زیاد باز نکنم ویک مداومت طولانی بکنم تا خوب شود خیلی طولانی وگفتند حتما باید ارتودنسی کنم ومشکل دندانهایم را در اولین مرحله یعنی ارتودنسی حل کنم من شنیده ام از کتر دندان پزشک دیگری که بعد از ارتودنسی دندانهابعداز چند سالبه حالت اولشان باز میگرددایا حقیقت دارد ؟وایا با این حال من باید ارتودنسی کنم ؟ سوال دیگری که داشتم این است کهخ هنگام مسواک زدن وبعد از ان با خشک شدن وتشنگی شدید چه کار باید کرد چون بعد ازر مسواک فضای داخل دهان خشک میشود با تشکر فراوان منتظر جوابتان هستم

Dr.H.Fazel آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

جناب گردآفرين. هزاران نفر در حال حاضر يا درمان ارتدنسي داشته اند و يا در حال انجام آن هستند. اگر برگشت داشت كسي دنبال آن نمي رفت. برگشت فقط در زماني ممكن است اتفاق افتد كه كسي دستورات لازم بعد از درمان را رعايت نكند. مثلا معمولا ممكن است بعد از اتمام ارتدنسي ثابت پلاك متحركي به بيمار داده ميشود كه براي مدتي حدود ششماه در بعضي از مواقع از آن استفاده كند تا كاملا تغيير محل هاي دندان ها براي هميشه ثابت بماندو با زمعمولا بر گشت در اينگونه بيماران اتفاق مي افتد كه براي استفاده از ژلاك متحرك تنبلي مي كنند.
    در مورد خشك شدن دهانتان بعد از مسواك زدن ُ مسواك و نوع خمير دندانتان را عوض كنيد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت