جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تداوم نعوظ

mohammad.b آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تداوم نعوظ

با سلام و عرض حسته نباشيد جا داره قبل از هر چيز جا داره از افتتاح كننده اين سايت صميمانه تشكر كنم و براي ايشان و همكارانشان ارزوي موففقيت ميكنم غرض از مزاحمت اين بود كه مدتي هستش كه التم در هنگام نعوظ شل من در اين مورد سوال و جواب هاي اين بحش كامل خوندم من حدود 3ماه افسر دگي خفيفي داشتم كه الان نزديك به يك ماه است كه بر طرف شده ولي مشكل نعوظ من بر طرف نشده در ضمن بي خوابي هم ميتونه ارتباط داشته باشه ؟من نزديك به سه سال هستش كه كمبود خواب دارم و در ضمن لا زم به ذكر است بعضي وقتها كه البته خيلي كم اتفاق ميفته صبح كه از خواب بلند ميشم التم بلند شده هستش بطوري شق شده كه به قول معروف ((شق درد ميگيرم))) مشكل دومم(( براي اطلاع بيشتر خدمت تون عرض كنم الت من در هنگام نعوظ بطوري هستش كه بلند ميشه ولي سفت سفت نميشه با ذست كه كه فشار بدي خم ميشه )) زماني كه خودم و سفت ميگيرم كه التم راست شده سفت بشه بعد از دو سه بار كه اين كارو ميكنمبه انزال ميرسم مني از من خارج مي شو د بعدشم التم مي خوابه مي خواستم ببينم بخاطر مشكل نعوظي كه دارم طبيعي هستش يا مشكل زود انزالي دارم من يك سوال ديگه هم داشتم جنب شدن بر چه مبنايي هستش اخه بعضي وقتها ميشه در هفته سه بار جنب ميشم بعضي وقتها هم دو سه هفته طول ميكشه در صورتي كه در اين مدت از مواد غذا هايي كه ويتامين اي دارا ميباشن زياد استفاده ميكنم ولي جنب نميشم در ضمن بعد از جنب شدن بر روي لباس زيرم لكش حتي بعد از شستن از بين نميره ايا اين جريان طبيعيه؟ در ضمن من 23 سال دارم و مجردم از سن بلوغ تا 18 استمناء زياد انجام ميدادم از 18 به بعد اين كارو كمتر انجام دادم و چند ماهي هم هستش كه ترك كردم
    واقعا معذرت مي خوام كه اينقدر طولاني شد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگر بعد از بیدار شدن از خواب احساس نعوظ میکنید.. مسئله غیر عادی نیست...

اختلال نعوض عبارت است : از عدم توانائي آالت تناسلي در ايجاد نعوظ يا حفظ نعوظ به مدت كافي جهت انجام عمل مقاربت .

با توجه به تعریف ..اینکه شما مشکل نعوظ دارید یا نه.. باید هنگام مقاربت مشخص بشه.. چون ظاهرا که مشکلی ندارید.. باید ببینید. هنگام مقاربت نیز.. توانائی حفظ اونو دارید یا نه.. چون نقش زن هم در نعوظ مرد مهمه..

عوامل روانشناسي كه باعث اشكلات نعوظ مي شوند عبارتند از:
    اضطراب افسردگي ، عدم اعتماد به نفس ، سابقه سواستفاده جنسي ، اعتقادات مذهبي كه ارتباط جنسي را گناه مي دانند ترس از حاملگي و غيره .مشكل نعوظ در حقيقت مشكل هر دو جنس محسوب مي شود چون مي تواند از لحاظ رواني و احساسي روي شريك جنسي نيز تاثير بگذارد و زن احساس كند كه شايد براي مرد جذاب نيست و در طول زمان تبديل به اضطراب گردد .

جنب شدن شما طبیعی هست... و مشکلی ندارید..
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت