جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لرزش دست و پا/سختي تنفس

آتوسا آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لرزش دست و پا/سختي تنفس

با سلام حضور شما.
    ميخواستم بدونم علل لرزش دست و پا چيست؟ البته من بيماري خاصي ندارم فقط تا چند ماه پيش كم خوني داشتم و تا حدود يك سال پيش خود ارضايي.آيا اين موارد با لرزش هاي دست و پاي من مرتبط است؟چه راه حلي براي رفع آن است؟
    مشكل بعدي من باد كردن رگ هاي زير پوست در ناحيه دست هايم ميباشد كه بخ صورت گوله هاي دايره اي ميباشد. و رگ هاي من كاملا از زير پوستم نمايان است؟ علت چيست و بايد چه كار كنم؟
    سوال بعدي من در رابطه با سختي نفس كشيدن ميباشد.احساس ميكنم مجاري تنفسي من بسته است و راحت نميتونم نفس بكشم. در واقع تنفس من بايد خيلي عميق باشد تا اكسيژن مورد نيازم به داخل ريه ها وارد شود اما هر چه قدر عميق نفس ميكشم باز هم احساس ميكنم مجاري تنفسيم بسته است.خواهش ميكنم علت را به من بگوييد و راه چاره.اين مساله براي من خيلي خيلي جدي است.ضمنا سن من 16 است.
    با تشكر فراوان از شما پزشك عزيز.

دكترمهداد آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

باسلام
    لرزش دست پا علل متفاوتي دارند كه بسته به نوع لرزش مي توان آنرا حدس زد .مثلا آيا هميشه وجود دارد يا موقع استراحت ايجاد مي شود ويا فقط موقع حركت اندامها ايجاد مي شود؟ از علل لرزش مي توان به بيماريهاي مغزو مخچه - اضطراب وبيماري پركاري تيروييد ( كه شايد در سن شما بيشتر مطرح باشد) اشاره كرد پس بهتر است توسط يك پزشك عمومي يا داخلي ويزيت شويد.
    مشكل بعدي شما را من خوب متوجه نشدم .اصولا در افراد لاغر وافراد ورزشكار عروق اندامها خصوصا دستها برجسته مي باشد كه حالت طبيعي مي باشد.
    مشكل سوم شما مي تواند به علت بيماريهاي قفسه سينه -بيماريهاي قلبي ويا احتمالا با توجه به لرزش اندامها علت عصبي داشته باشد مثل اضطراب ويا افسردگي.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی