جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: لرزش بدن

farhad_20 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لرزش بدن

با سلام
    من پسري هستم 24 ساله مشكلي كه من دارم اينست كه از بچگي دچار لرزش در تمام بدنم بودم كه اين مدت يكم بيشتر شده و زياد هم عرق مي كنم دست خطم هم بسيار بد و تا حدي ناخواناست موقعي هم كه به پزشك مراجعه كردم برام ازمايش تيروييد نوشت كه مشكلي در اين ازمايش وجود نداشت و همه چيز در حد نرمال بود. ايا مي تواند اين بيماري ارثي باشد يا نه چون مادرم نيز دچار همين بيماري است در هر صورت من چيكار بايد بكنم؟ اين را هم اضافه كنم من ادم خجالتي هستم كه با اين بيماري اعتماد بنفسم را هم از دست داده ام كه حتي بخاطر اين بيماري و خجالتي بودنم از دانشگاه انصراف دادم و موقعي كه در يك محيط جديد ويا در جمع قرار مي گيرم اين لرزشها بيشتر ميشه ودر حقيقت باعث دوري من از اجتماع شده است لطفا مرا راهنمايي كنيد.
    با تشكر فرهاد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه مشکل لرزش دارید...مشخصه که باید تعیین علت بشه و این کار با اینترنت ممکن نیست.اطلاعاتی که داده اید برای قضاوت کافی نیست... مثلا من نمی دونم اگه مادرتون هم همین مشکل را دارند..آیا بیماری بخصوصی وجود داره یا نه.لرزش بر حسب اینکه در هنگام حرکات ارادی پیش بیاد.. یا اینکه در حالت استراحت باشه و یا اینکه وضعیتی باشه علل متفاوتی داره.اما با توجه به اطلاعات موجود به نظر نمیرسه مشکل مهمی داشته باشید و احتمالا لرزه بی دلیل- لرزه بی دلیل تشدید شده- اضطراب یا ترس-فعالیت بیش از حد یا محرومیت از خواب.. می تونه برای شما مطرح باشه...بهتره یک بار به ملاقات متخصص مغز و اعصاب برید

علل لرزه

لرزه وضعیتی:
    لرزه بی دلیل- لرزه بی دلیل تشدید شده- اضطراب یا ترس-فعالیت بیش از حد یا محرومیت از خواب-مسمومیت داروئی
    مسمومیت با فلزات سنگین- پرکاری تیروئید- لرزه ارثی- اختلال مخچه ای-بیماری تجمع مس در بدن یا ویلسون

لرزه هنگام حرکات ارادی:
    بیماری ساقه مغز-مسمومیت داروئی

لرزه هنگام استراحت:
    بیماری پارکینسون-بیماری ویلسون- مسمویت با فلزات سنگین(مثل جیوه)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت