جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: چگونگي رفع انحناي آلت

mohsen.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چگونگي رفع انحناي آلت

با سلام
    محسن 24 ساله هستم با 181 سانتيمتر قد و 80 كيلو وزن
    من دچار انحناي آلت تناسلي شديد به سمت چپ هستم كه اين عارضه به صورت مادرزادي ميباشد.همچنين هميشه در وقت تحريك حتي صحبت با دخترها از التم مايع بي رنگ لزجي خارج ميشود كه باعث احساس نا خوشايندي ميشود.
    لطفا مرا راهنمايي فرماييد.
    با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در باره انحراف آلت تناسلی قبلا مفصلا صحبت کردیم

اون مایع رو بهش میگن .precum. مایعی در دستگاه تناسلی مردان هست که برای بهتر پرورش دادن اسپرم ها ایجاد میشه.این مایع ممکنه حاوی اسپرم باشه.و چیز غیر عادی نیست و پیگیری هم نمیخواد و نشانه سلامت دستگاه تناسلی شما هست

اگر صرفا کجی آلت هست و مشکلات دیگری نیست..

اگر اين اختلال در روند طبيعي مقاربت مشكلي ايجاد نكند (كه به احتمال زياد هم همين‌طور خواهد بود) نياز به هيچ درمان خاصي وجود ندارد. در واقع خيلي‌وقت‌ها درجات خفيفي از انحراف آلت به يكي از جهات وجود دارد كه نمي‌توان آن را غيرطبيعي درنظر گرفت. اما اگر اين انحراف در روند طبيعي روابط جنسي اختلال ايجاد كرد آنگاه نياز به درمان وجود دارد و گاهي هم به انجام جراحي نياز پيدا مي‌شود. اما ما باز هم تاكيد مي‌كنيم كه احتمال نياز شما به جراحي وجود يك اختلال جدي بسيار اندك است و نبايد نگراني خاصي در شما ايجاد كند. مراجعه به پزشك براي انجام معاينه دقيق و اطمينان از سلامت كامل را توصيه مي‌كنيم.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

mohsen.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض انحراف آلت تناسلی - دستگاه وكيوم

با سلام
    جواني 24 ساله هستم كه دچار انحراف شديدآلت به سمت چپ هستم.
    ميخواستم بدونم كه هستفاده از دستگاه وكيوم براي رفع اين عارضه موثر ميباشد؟
    با تشكر

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

این وسیله صرفا برای کسانی هست که دچار مشکل بخصوصی در نعوظ شدن و ارتباطی با انحراف آلت ندارد
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

خوشبختي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام .من 22 دارم.آلتم طو لش 12 سانت قطرشم 4 سانت.یک مقدار آلتم به سمت پایین انحنا داره یعنی آلتم به جای یه خط راست کمی انحنا داره.رفتم دکتر گفتن که انحنا زیاد نیست ولی برای جلوگیری از بیشتر شدنش قرص ویتامین "اي"
    تجویز کردن.میخواستم ببینم فایده داره یا نه؟احساس ميكنم انحناش داره بيشتر ميشه.در ضمن گفتن که قرصش خارجی باشه که داروخونه گفت مجاز نیست.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط خوشبختي
    با سلام .من 22 دارم.آلتم طو لش 12 سانت قطرشم 4 سانت.یک مقدار آلتم به سمت پایین انحنا داره یعنی آلتم به جای یه خط راست کمی انحنا داره.رفتم دکتر گفتن که انحنا زیاد نیست ولی برای جلوگیری از بیشتر شدنش قرص ویتامین "اي"
    تجویز کردن.میخواستم ببینم فایده داره یا نه؟احساس ميكنم انحناش داره بيشتر ميشه.در ضمن گفتن که قرصش خارجی باشه که داروخونه گفت مجاز نیست.
    من بعید می دونم شما پیش متخصص کلیه و مجاری ادراری رفته باشی..چون ویتامین E هیچ ارتباطی به انحناء آلت نداره. نه داخلی اون نه خارجی اون.همان اطلاعات ما در باره روش برخورد با انحناء آلت کافی هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت