جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: خم شدن آلت تناسلی

linchaan آفلاین است تازه وارد

پیشفرض خم شدن آلت تناسلی

جواني هستم 28 ساله و عقد كرده. مشكلي در مورد آلت تناسلي خودم دارم كه خيلي ناراحتم مي كنه:
    حدود 10 سال پيش آلت تناسلي بنده در يك شوخي دوستانه٬ توسط يكي از دوستان كشيده و از وسط خم شده و از حالت عادي خارج گشته ( حدوداً يك سانتي متر از محور اصلي).

حالا:

1- آيا اين مساله تاثيري در آميزش جنسي و نتايج آن ( ناباروري و ... ) داره؟

2- آيا راهي براي بر طرف شدن اين خميدگي وجود داره؟

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام به شما
    چیزی که برای مراحل جنسی طبیعی مهم است..این هست که همه چیز نظم طبیعی خودش را داشته باشد.. یعنی..راست شدن آلت و انزال انجام بشود. بعد اینکه من بعید میدونم با اون شوخی ..آلت برای همیشه انحنا پیدا کنه.. و سوم اینکه از این
    جور انحنا ها در بسیاری از آلت ها دیده میشه و مشکلی هم ایجاد نکرده...چیزی که گاهی دیده میشه و جنبه مادرزادی داره.. این هست که گاهی دیده میشه..مجرای خروج ادرار که منی هم ازش خارج میشه..در جای خودش قرار نداره..و این باعث میشه
    که هنگام ادرار کردن و مخصوصا در هنگام آمیزش جنسی مشکلاتی ایجاد بشه... ولی خوشبختانه این مسئله در مورد شما صادق نیست..اینطور که به نظر میرسه شما تا قبل ازدواجتون سکس نداشته اید .. باید بطور عملی بررسی کنید که مشکلی دارید یا نه.. ولی بهتره تا زمان انجام سکس صبر کنید.. و بینید که مشکلی خواهید داشت یا نه..گرچه بسیار بعید است.. چون چیزی که در سکس مهم است این است که هر دو از سکس لذت ببرند ... و در درجه بعد به اهداف بچه دار شدنشون هم برسند.. و دیگه بودن انحراف در آلت اهمیتی نخواهد داشت..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی