جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: انحراف آلت تناسلی مردانه (مجموعه گزارشات)

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض انحراف آلت تناسلی مردانه (مجموعه گزارشات)

سوال:
    شنیدم که از دستگاه واکیوم برای رفع انحراف آلت استفاده میشه لطفا كمي در مورد مكانيسم و هزينه واكيوم برايم توضيح بدهيد.
    جواب:

اگه آلت تناسلی انحراف داره.. و اگه هنگام مقاربت مشکلی وجود نداره.. دلیلی برای پیگیری هر نوع روشی وجود نداره.. مخصوصا اینکه خیلی از اینها .. هنگام نعوظ.. کاملا به حالت عادی قرار میگیرن..درمان وقتی لازمه که موقع مقاربت مشکلی وجود داشته باشه

اختلال نعوظ- دستگاه پمپ واکیوم
    اختلال نعوظ- دستگاه پمپ واکیوم
    میبینید که اساس کار دستگاه به ایجاد حالت خلاء برای جمع شدن خون .. صرفا به منظور نعوظ هست..و کاربرد دیگه ای نداره.. چون هیچ اثر دائمی ایجاد نمیکنه.. مثلا آلت انحناء دار رو نمی تونه برای همیشه به حالت عادی تبدیل کنه.. و یا اینکه آلت رو نمی تونه برای همیشه دراز تر از قبل کنه..

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سوال:

با سلام پسری هستم 24 ساله که 3 سال است ازدواج کرده ام. مشکل من انحراف آلت تناسلی است که باعث میشود فقط در یک موقعیت قادر به نزدیکی باشم که در این وضعیت مقداری درد نیز متحمل میشوم. در سایر وضعیتها همسرم درد فراوانی احساس میکند. ارولوژیستها تنها راهی که که پیش پای من گذاشتند عمل جراحی بود و گفتند که احتمال این هست که تحت عمل اعصاب آلت صدمه دیده و برای همیشه امکان نعوظ را از دست بدهم. از طرفی امکان پرداخت هزینه عمل را ندارم. حالا سوال من از شما این است که آیا میتوان با استفاده از تکنیکهای افزایش طول آلت فقط در سطح زیرین آن این مسئله را درمان کرد؟ آیا این تکنیکها که شامل تمرینهای روزانه و قرصها و ژلها و مواد دیگر هستند تأثیر دایمی دارند؟ اگر جواب مثبت است چگونه و با چه هزینه ای میتوانم آنها را تهیه کنم؟ من به سه متخصص اورولوژی مراجعه کردم و از کل دستگاه ادراری- تناسلی هم سونوگرافی انجام شد. هیچ نوع مورد غیرعادی در اندامهای داخلی مشاهده نشد و هیچ اثری از پلاک یا بافت سخت که دال بربیماری پیرونی باشد یافت نشد. من هنگام نعوظ درد ندارم ولی در بعضی پوزیشن ها که آلت به سمت بالا فشارداده می شود درد احساس می کنم و مشکل دارم این انحراف مادرزادی است ومن ازبچگی متوجه آن بودم ولی فکر می کردم طبیعی است

جواب:
    در مورد درمان انحراف آلت، با وجودی که امروزه درمانهای دارویی متعددی برای درمان بیماری پیرونی (که منجر به انحراف تدریجی آلت میشود) وجود دارد متاسفانه درمانهای دارویی مشخصی برای درمان انحراف مادرزادی آلت پیشنهاد نشده است (یا حداقل اینکه من خبر ندارم). اما خبر خوب اینکه روش جراحی خوب و نسبتا بی خطری برای درمان این مسئله وجود دارد که Corporeal Plication نام دارد. در این روش با ایجاد بخیه های طولی "چین دار" روی سپیدلایه (غشاء پوشاننده آلت) سعی میکنند در حالت نعوظ مصنوعی (با تزریق دارو در آلت) سعی میکنند خمیدگی آلت را اصلاح کنند. در این روش با استفاده از نخ نایلون 0-2 در قسمت محدب خمیدگی آلت آنقدر فشار می آورند تا خمیدگی به حداقل ممکن برسد. در یک مطالعه در دانشکده دفاع ملی تایوان بر روی 106 بیماری که از 1992 تا 2002 میلادی تحت این عمل قرار گرفتند مشخص شد طی پیگیری 5 ساله در حدود 91 درصد از افراد انحراف آلت بطور کامل اصلاح شد و در 9 درصد بقیه نیز میزان انحراف آلت به کمتر از 15 درجه تخفیف یافته بود. خوشبختانه بجز یک نفر هیچیک از آنها دچار اختلالات عصبی- عروقی و اختلال نعوظ نشده بود. مهمترین عارضه فرعی کوچک شدن اندک آلت (38 درصد) و احساس سفتی گره بخیه زیر پوست (51 درصد از موارد) بوده است. تنها کمتر از 5 درصد موارد از نتیجه عمل ناراضی بوده اند. بدین ترتیب می بینید که با توجه به مزایا و احساس فوق العاده فرد و همسرش بعد از عمل و عوارض فرعی قابل گذشت انجام عمل جراحی یکی از مناسب ترین راههای درمان این مسئله است. البته مهارت و تجربه جراح در انجام چنین عمل هایی در نتیجه کار بسیار موثر است. بنابراین قبل از انتخاب جراح خود میتوانید بدون رودربایستی در مورد سوابق عملهای جراحی از نظر تعداد و نتایج آن سوال کرده و بعد از تحقیق اقدام به آن کنید.

به نقل از سایت نوین جنسی

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

- رئوفي، بندرعباس: پسري 62 ساله هستم كه قبلا دچار انحرافي در تنهآلت تناسليام بودم كه در بندرعباس جراحي شدم اما هنوز اين مشكل برطرف نشده است و باز هم انحراف دارد. آيا با انجام جراحي مجدد ميتوان اندازه و انحناي آلت تناسلي را تغيير داد؟
    شرح شما از وضعيت موجود چندان كامل نيست. اگر در حال حاضر قادر به برقراري يك رابطه جنسي عادي هستيد وجود اين انحنا چندان مهم نيست اما اگر رابطه طبيعي مختل شده است، حتما نيازمند درمان بيشتر است حتي ممكن است به جراحي مجدد نياز باشد. در مورد احساس لذت شما از روابط جنسي هم بايد بگوئيم كه مشكل شما ربطي به انحناي موجود ندارد و اگر واقعا دخول به درستي صورت ميگيرد مشكل شما بيشتر يك مشكل رواني به نظر ميرسد، بههمين دليل براي تصميمگيري در مورد وضعيت شما حتما نياز به معاينه جسماني شما و نيز يك مصاحبه كامل از نظر شرايط روابط جنسي شما هست. با مراجعه به يك متخصص اورولوژي كمك بيشتري به شما خواهد شد

احمد - ؟، تهران: آيا كجي آلت تناسلي يك بيماري به حساب مي‌آيد و در روابط جنسي اشكال ايجاد مي‌كند؟
    اگر اين اختلال در روند طبيعي مقاربت مشكلي ايجاد نكند (كه به احتمال زياد هم همين‌طور خواهد بود) نياز به هيچ درمان خاصي وجود ندارد. در واقع خيلي‌وقت‌ها درجات خفيفي از انحراف آلت به يكي از جهات وجود دارد كه نمي‌توان آن را غيرطبيعي درنظر گرفت. اما اگر اين انحراف در روند طبيعي روابط جنسي اختلال ايجاد كرد آنگاه نياز به درمان وجود دارد و گاهي هم به انجام جراحي نياز پيدا مي‌شود. اما ما باز هم تاكيد مي‌كنيم كه احتمال نياز شما به جراحي وجود يك اختلال جدي بسيار اندك است و نبايد نگراني خاصي در شما ايجاد كند. مراجعه به پزشك براي انجام معاينه دقيق و اطمينان از سلامت كامل را توصيه مي‌كنيم

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

خود ارضائی باعث انحراف آلت تناسلی نمی شود. گزارش یک مورد مشاوره در این زمینه با یکی از متخصصین
    Dear Dr,
    My problem is penis deviation, because i was adicted to masturbation my penis have a deviation into left hand. its realy suffering me and i wanna find a cure about it
    There are no reports to suggest that masturbation causes deviation of the penis on either side. Besides deviation of the penis also does not affect sexual function. If the problem is making you mentally upset, visiting a urologist would help

مهمترین عارضه عمل جراحی کوچک شدن اندک آلت (38 درصد) و احساس سفتی گره بخیه زیر پوست (51 درصد از موارد) است
    انحراف آلت در حد 30 درجه به طرفين و 45 درجه به خلف معمولا مشكلي ايجاد نمي كند .انحراف بيشتر از آن را مي توان با عمل جراحي اصلاح كرد.
    پلاك پيروني (Peyroni's plaque)
    پلاك پيروني (Peyroni's plaque)

موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سوال:
    من مشکلی از نظر نعوظ ندارم اما مشکلی وجود داره به این ترتیب که آلت من حتی یک زاویه 90 درجه هم با بدن من درست نمیکنه... آیا مشکلی وجود داره؟

جواب:
    اگر نعوظ دارید پس مشکلی نیست اما اگر بی رمق است باید با پزشک مشورت کنید. نوع زاویه ای که آلت با بدن درست می کند در افراد مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله سن و اندازه آلت بستگی دارد.برای نمونه هر چه سن بالاتر رود زاویه آن هم پائین تر است ( یعنی نعوظ وجود دارد اما ولی همچنان کلاهک آلت رو به پائین خم شده می ماند) یا هر چه آلت دراز تر و کلفت تر باشه ( و در نتیجه سنگین تر) طبیعتا برای ماهیچه های این منطقه هم سختر می شود که آن را در زاویه بالا تری نگاه دارند

سوال:
    1 بعد از عمل چند روز بايد در بيمارستان بمانيم
    2 هزينش تو بيمارستان دولتي حدودا چه قدر هست
    3 چي كار كنيم بيشتر نشه (انحراف)
    4-ايا تو شرت در حالت ممولي كج بمونه انحراف بيشتر ميشه

جواب:

-هزینه عمل حدود 1 میلیون است... و عمل متوسطی هست نه پیچیده هست و چندان هم ساده...
    -یکی دو روز نیاز به بستری شدن دارد
    - انحراف آلت بیشتر به مسائل ژنتیکی و طبیعت متفاوت افراد بستگی دارد... و اگر رشد کامل کرده اید پیشرونده نیست... مگر در شرایط خاص که شامل شما نمیشه و باید برحسب مورد صحبت کرد...

- انحراف آلت وقنی نیاز به عمل داره که یا بیش از 45 درجه باشه و یا اینکه مشکل جدی در مقاربت ایجاد کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت