جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: آسم - اسپری

-بهار- آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آسم - اسپری

سلام
    من به تازگي با اين انجمن آشنا شده ام و متاسفانه جاي بهتري براي ايجاد ايم تاپيك پيدا نكردم . از مديران انجمن اگه ميبينند كه اشتباه تاپيك زدم خواهش ميكنم اين كار من رو حمل بر نا آشنايي من بذارن نه اينكه خداي ناكرده . . . / ممنونم.

اما سوالي كه دارم
    اسپري آسم چي هست ؟ چيزي كه تزريق يا اسپري ميشه چي هست ؟
    و اصلا چرا از اين اسپري استفاده ميشه ؟ اسپري و ماده درون اون چي هست ؟
    ممنونم.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اسپری ها فقط برای آسم درست نشده اند و کاربرد های زیادی دارن. داروئی که بیشتر از همه در آسمی ها به عنوان اسپری استفاده میشه..سالبوتامول هست. علت این نحوه مصرف اینه که در عین حالی که از فوائد دارو استفاده میکنیم.. عوارض کمتری
    مترتب بیمار میشه و دیگه نحوه استفاده از اون هم راحته و هم موقع بیمار احساس ناراحتی کنه میتونه از اینها براحتی استفاده کنه
    اسپری های کورتون هم مصرف زیادی دارن و اثرات مفید اونها اثبات شده

آموزش عملي استفاده از داروها، اولين گام در ارائه خدمات صحيح به بيماران آسمي است

بهترين درمان داروئي آسم در طولاني مدت
    ..مطالعه اي كه انجام شده نشان داد كه كورتيكواستروئيد هاي استنشاقي موثرترين درمان منفردبراي آسم بزرگسالان هستند. براي كساني كه قادر نيستند يا تمايل ندارند از كورتون ها استفاده كنند بايد آنتاگونيست هاي لكوترين ( مثل مونته لوكاست و زافير لوكاست) را تجويز كرد. براي كساني كه با دوز كم كورتيكو استروئيد همچنان علامت دار هستند بايد آنتاگونيست هاي بتا 2 - طولاني اثر را به درمان اضافه كرد. آنتي بادي مونو كلونال ضد ige بايد فقط براي جوانان داراي سابقه قطعي آلرزي و سطح
    ige بالا به كاربرد.
    Jama july 2004
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت