جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: تنگي نفس

موقعیت
    كرج

پیشفرض تنگي نفس

با سلام حضور شما .
    من عاطفه 15 ساله هستم.سوالي از شما داشتم:
    حدود 1 ماه است كه من نميتوانم به طور راحت و كامل نفس بكشم.از طريق بيني كه نميتونم براي همين بايد از راه دهانم تنفس كنم.كه واسم خيلي مشكله چون وقتي اكسيژن رو به داخل ريه ميفرستم تا انتها پايين نميره و حالت خفگي بهم دست ميده.مجبور ميشم تند تند و پشت سر هم دم و بازدم كنم.
    ميخواستم بدونم اين تنگي نفس و مشكل من به چه علته و براي رفعش بايد چي كار كنم؟
    (البته من بيماري خاصي هم ندارم فقط كم خوني خفيف كه فكر نميكنم به اين موضوع مربوط بشه ولي براي اطلاع گفتم).
    اگه به سوالم پاسخ بديد ممنون ميشم.
    با تشكر

موقعیت
    شيراز

پیشفرض

با سلام
    آيا بيني شما گرفتگي دارد؟ سرما خوردگي و حساسيت به بعضي مواد از جمله گرده گياهان مي تواند باعث التهاب و گرفتگي بيني و از طرفي التهاب در ناي و نايژه ها شود كه نفس كشيدن را مشكل ميكند. وضعيت هاي عصبي نيز در اسپاسم اين نايژه ها كمك مي كند و تنفس را مشكل مي نمايد. جهت بررسي بيشتر به يك پزشك عمومي مراجعه فرمائيد. دكتر كريمي

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

شما اگه نمیتونی خوب از بینی نفس بکشی باید توسط یک متخصص گوش و حلق و بینی معاینه بشی که مشخص بشه که آیا مجاری هوایی بینی مشکلی دارند یا نه؟ اگر نیست...باید معاینه ریه بشین..
    علل شایع تنگی نفس در سنین شما:
    آسم-کم خونی-مصرف داروها بخصوص از گروه سالسیلاتها-بیماری قلبی-عفونتهای دستگاه تنفسی فوقانی- پنومونی یا سینه پهلو

علل زیادی به عنوان علل کمتر شایع مطرح است که در صورت ضرورت مطرح میشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت