جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: آب اوردن زانو

saadat43 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آب اوردن زانو

من44ساله هستم مدت 2سال پیش زانوی پای راست من اب اورده بود تحت نظر پزشک با مصرف دارو ومراعات 90./. سلامتی خودرا بدست اورده من بعضی مواقع صبحها پیاده روی میکنم سئوال من اینست که اگر اهسته بدوم مشکلی برای زانوی من درست نمیشود. متشکرم
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 06-Apr-2011 انجام شده است

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با توجه که بهبودی شما تقریبا کامل شده
    در صورتی که با آهسته دویدن روی زانو خود فشار نیاورید و از کفش ورزش مناسب استفاده کنید و روی چمن بدوید
    و سربالایی ندوید و زمان دویدن شما کوتاه باشد مشکلی پیش نخواهد آمد
    راه رفتن در آب برای زانوی شما خیلی خوب است

NAISAN آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ارتروز واب اوردن زانو و ورزش

با سلام من اکثرروزها صبح زود پیاده روی تند میکنم ارام میدوم (البته روی اسفالت) هفته ای یک بار کوه پیمائی میکنم زانو بند هم می بندم که کشکک زانو زیاد جابجا نشود طبق دستور تجو یزپزشک .
    ولی بعضی مواقع بیشتر از حد معمو ل زانوی من درد می گیرد ولی ورم نمی کند مرا راهنمایی کنید . با تشکر

NAISAN آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام من ارتروز زانو دارم ودوسال پیش زانوی من اب اورده بود ولی الان تاحدزیادی خوب شده. اکثرروزها صبح زود پیاده روی تند میکنم ارام میدوم (البته روی اسفالت) هفته ای یک بار کوه پیمائی میکنم زانو بند هم می بندم که کشکک زانو زیاد جابجا نشود طبق دستور تجو یزپزشک .
    ولی بعضی مواقع بیشتر از حد معمو ل زانوی من درد می گیرد ولی ورم نمی کند مرا راهنمایی کنید . با

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط naisan مشاهده موضوع
    با سلام من اکثرروزها صبح زود پیاده روی تند میکنم ارام میدوم (البته روی اسفالت) هفته ای یک بار کوه پیمائی میکنم زانو بند هم می بندم که کشکک زانو زیاد جابجا نشود طبق دستور تجو یزپزشک .
    ولی بعضی مواقع بیشتر از حد معمو ل زانوی من درد می گیرد ولی ورم نمی کند مرا راهنمایی کنید . با تشکر
    بهتر از به جای کوهپیمایی از شنا استفاده کنید که فشار کمتری بر زانوی شما وارد می آورد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت